Visas ziņas

Pasaules futbola čempionāta skatītājiem sāk darboties blockchain totalizators CryptoCup

Cryptocup tokens
Pirmais blockchain totalizators pasaules futbola čempionātam CryptoCup paziņojis, ka sāks darbu 21. maijā. Čempionāts notiek reizi četros gados un ilgst tikai dažas nedēļas. Tādējādi katra spēle, kas noritēs platformā, būs unikāls, laikā ierobežots notikums sporta faniem, un kriptovalūtas kopiena gaida neparastu eksperimentu.

Čempionātam piesaistītie tokeni ar nosaukumu CryptoCup tiks tirgoti tikai līdz sacensību beigām. 23. jūlijā, turnīram beidzoties, tokeni tiks apmaksāti un to īpašnieki saņems laimestus. Tokena cena mainīsies pēc katras spēles, bet cilvēkiem, kas kaut ko saprot no futbola, augstā volatilitāte var būt priekšrocība. Totalizators strādās uz Ethereum blokckchain. Par projekta koda ieviešanu atbild Ethereum Magicians organizators un Ethereum Virtual Machine izstrādātājs Gegs Kolvins un Coinfabrik komanda, kas izveidoja makus Jaxx un RSK. Komandas locekļi veica platformas smartkontraktu auditu un pievienojās projektam kā tā partneri.

Katrs CryptoCup tokens ir elektroniska biļete, kurā spēlētājs norāda visu čempionāta spēļu rezultātu prognozi. Tokenu nav iespējams nozagt, viltot vai mainīt, bet var pārdot. Izstrādājot tokena modeli, speciālisti izmantoja standartu ERC721, kurš no ERC20 atšķiras ar unikalitāti un katra tokena nedalāmību.

Pēc katras spēles rezultātiem spēlētājs saņems bonusus par pareizi uzminētu rezultātu, bet čempionātam beidzoties, bonusu punktu skaits noteiks laimesta apmēru. Punktu aprēķināšanas sistēma ir sarežģīta: galvenos punktus dalībnieki saņems par pareizu uzvarētāja prognozi, bet bonusi uzkrāsies arī par pareizi uzminētu dzelteno kartīšu daudzumu.

Lai piedalītos spēlē, ir jāiegādājas un jāaizpilda biļete – tokens. Pārdošanas pirmajā nedēļā tokena cena būs aptuveni 0,045 ETH, pēc tam tā katru nākamo nedēļu ievērojami palielināsies.

Platformas CryptoCup mājaslapa cryptocup.io

CRYPTOCUP – kā tas strādā?

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top