Visas ziņas

Pasaules krīze paātrina cilvēku pāreju uz bitkoinu

Pasaules krīze paātrina cilvēku pāreju uz bitkoinu

Globālā krīze liek cilvēkiem meklēt alternatīvus finanšu instrumentus. Tas rada apstākļus jaunam bitkoina izrāvienam nākamo deviņu mēnešu laikā. Šim viedoklim piekrīt kripto biržas CoinCorner  izpilddirektors Danny Scott.

Sarunā ar Forbes žurnālistiem uzņēmējs uzsvēra:
Tuvojas vēl viens buļļu skrējiens. Es uzskatu, ka mēs varam sagaidīt, ka bitkoina cena turpinās virzīties tajā virzienā, kas šobrīd potenciāli norāda skaitli 20 000 USD un vairāk.

ASV prezidents Donalds Trumps nesen parakstīja likumu par palīdzības piešķiršanu pilsoņiem sakarā ar koronavīrusa negatīvo ietekmi. Līdzekļus no valsts saņem  uzņēmumi un parastie iedzīvotāji.

Citu valstu iestādes veic līdzīgus pasākumus, cenšoties stimulēt cilvēku pirktspēju un dažos gadījumos pat arī izdzīvošanu. Naudas iespiedmašīnu iedarbināšana samazina fiat naudas vērtību, kas paātrina investoru pāreju uz citām aktīvu klasēm, ieskaitot bitkoinu, atzīmēja Skots.

Šodien pirmās kriptovalūtas cena ir virs 7500 USD.  Ja atbalsts nostiprināsies, tad nedēļas beigās USD 7700-7800 sasniegšana būs neizbēgama.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top