Visas ziņas

Pasīvā peļņa ar kriptovalūtu: 5 populāras monētas

Pasīvā peļņa ar kriptovalūtu

Daži nodarbojas ar mainingu, piebāžot savus dzīvokļus pilnus ar iekārtām, citi stundām sēž biržās, sekojot kursu svārstībām. Bet ko darīt, ja tas viss šķiet pārāk sarežģīti? Aplūkosim, kā gūt pasīvu peļņu ar kriptovalūtu.

Peļņa  ar NEO

Šī kriptovalūta izmanto algoritmu dBFT, kas ļauj izvēlēties delegātus transakciju pārbaudei un jaunu bloku pievienošanai ķēdē. Attiecīgi visi tokenu turētāji var saņemt balvas par šī darba izpildi.

Turklāt visiem NEO turētājiem aprēķina “gāzi“. Tādā gadījumā pietiek tikai turēt makā monētas. Bet atcerieties, ka tam neder biržu iekšējie maki, tāpēc uzglabāšanai nāksies lejupielādēt atsevišķu programmu vai izmantot maku tīmekļa versijas. Tokenus NEO var iegādāties biržās Gate.​io, Binance, KuCoin u.c.

Peļņa  ar VECHAIN THOR

Proejktā VeChain Thor ir uzreiz divi tokeni:

  • VeChain Token.
  • THOR Power.

Visi VeChain Token turētāji neatkarīgi no tā, vai tie ir mezgli, var saņemt monētas THOR Power. Lai aprēķinātu peļņu, kādu jūs varēsiet saņemt – pastāv pat speciāls kalkulators, kuru jūs atradīsiet, izmantojot saiti.

Peļņa  ar ARK

Šī kriptovalūta strādā ar algoritmu dPoS, kas paredz viena blokus pievienojoša delegāta izvēli. Lai saņemtu pasīvu peļņu ar kriptovalūtu Ark, ir tikai jālejupielādē klienta monētas, tas jāiestata un jānobalso par delegātu. Par to jums tiks aprēķināti bonusi tokenu formā.

Tiesa, lai to izdarītu – jāiegādājas Ark. Monēta tiek tirgota biržās Binance, Bittrex,  Bit-Z, Cryptopia

Peļņa  ar ICON

Šo kriptovalūtu daudzi dēvē par “Korejas Ethereum”. Tā darbojas ar algoritmu LOP, kas pēc sava principa ir ļoti līdzīgs DPoS.

Faktiski nopelnīt ar ICON var analogi tam, kā tas tiek darīts Ark. Nepieciešams lejupielādēt un iestatīt klientu, nopirkt monētas un nobalsot par delegātu. Tiesa, nāksies pagaidīt, kamēr tokeni ICX izies galvenajā ķēdē. Tam jānotiek jau tuvākajā laikā.

Peļņa  ar COSS

Atšķirībā no visām pārējām – šī kriptovalūta ir biržas tokens. Tā diezgan ātri kļūst populāra pēdējo mēnešu laikā. Lai nopelnītu ar COSS, ir jānopērk monētas, sistēma biržā darbojas šādā veidā:

  • Dalībnieki maksā komisijas maksu 0,04-0,2% apmērā no darījuma.
  • Puse šo maksu tiek pārskaitīta DAO.
  • Katru nedēļu DAO fonds tiek sadalīts starp tokenu turētājiem.

Monētas COSS var iegādāties pašā biržā COSS.io.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top