Tokeni

Vai PayFair izdosies darboties decentralizēti?

Payfair tirdzniecības platforma

Decentralizēta bitkoinu tirdzniecība pēdējo mēnešu laikā ir kļuvusi populāra. Šobrīd daudzi vēlas apiet starpniekus un centalizētās biržas, kā piemēram, LocalBitcoins platforma. Izskatās, ka drīz tai varētu parādīties jauns konkurents – PayFair platforma. Jaunā platforma līdzināsies LocalBitcoins platformai, taču tā neīstenos principu “zini savu klientu”.

Vai PAYFAIR var pozitīvi ietekmēt kriptovalūtas pasauli?

Pēdējā laikā ir arvien lielāka interese pārdot kriptovalūtu bez centralizētās biržas starpniecības. Platformas, kas ir ieinteresētas decentralizētā kriptovalūtas tirdzniecībā, izvēlas neīstenot “zini savu kientu” principu vai veikt “cīņu pret nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu” par neliela daudzuma bitkoinu vai alkoinu iegādi vai pārdošanu. Turklāt daudzas platformas izmanto ierobežotu daudzumu apmaksas metodes, tāpēc šajā gadījumā tas var kavēt maksājuma procesu.

Ņemot vērā šos faktus, nav brīnums, ka tādas platformas kā LocalBitcoins ir guvušas popularitāti. Šī platforma ļauj lietotājiem izvēlēties jebkuru maksājuma veidu, kuru tie uzskata par piemērotu, tāpat tā neveiks “zini manu klientu” vai “cīņu pret nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu” verifikācijas procesus, kas ļauj daudz vienkāršāk pirkt un pārdot bitkoinus.

Šeit jau var arī runāt par PayFair platformu. Šī jaunā decentralizētā platforma drīz uzsāks savu darbību un, domājams, ka arī tā neveiks “zini savu klientu” verifikācijas procesu. PayFair pozicionē sevi kā decentalizētu un vienādranga tirdzniecības platformu. Uzmanība tiks pievērsta zemu izmaksu un privātas vides nodrošināšanai un izskatās, ka tuvākajos mēnešos un gados šis risinājums varētu kļūt samērā nozīmīgs.

Šobrīd platforma atbalsta tikai PayFair tokenus, taču nākotnē situācija mainīsies. Lai arī galvenokārt tiks atbalstīti šī projekta tokeni, būs pieejamas arī citas kriptovalūtas. Decentralizētai tirdzniecības pieejai ir jāietver dažāda veida kriptovalūtas, kas nodrošinās dažādību un vairāk iespēju. Nav vēl zināms, vai PayFair varēs konkurēt ar LocalBitcoins. Šobrīd, protams, pastāv liela interese par decentraizētām platformām, kurās ir pieejamas dažādas kriptovalūtas. Līdz šim neviens no šāda veida projektiem nav vēl ieguvis lielu uzmanību, un būs jāpaiet zināmam laikam, līdz decentralizētais pārdošanas risinājums kļūs pierasts. Tā kā kriptovalūtas pasaulē ienāk arvien vai jauni risinājumi, arī šai platformai nākotnē varētu būt diezgan labi panākumi.

Tas viss norāda uz to, ka kriptovalūtas nozare šobrīd strauji attīstās. Ne vienmēr šie jaunie risinājumi visiem ir zināmi, tāpēc būs jāpaiet zināmam laikam līdz kriptovalūta varētu kļūt par standarta maksāšanas līdzekli. PayFair risinājums var pozitīvi ietekmēt kriptovalūtas pasauli, jo decentralizēta kriptovalūtas tirdzniecība ir kļuvusi par ļoti populāru biznesa modeli. Tā kā pieprasījums pēc bitkoiniem un altkoiniem nav mazinājies,  varam ļoti pozitīvi raudzīties uz esošo situāciju.

PayFair platformas mājaslapa payfair.io 

Video kas ir PayFair?

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top