Tehnoloģijas

PayPal akciju krišanās liek kompānijai pievērst uzmanību arī kriptovalūtām

PayPal akciju krišanās liek kompānijai pievērst uzmanību arī kriptovalūtām

Davosas forumā PayPal Top menedžeris sniedza svarīgu paziņojumu.

Forumā, kas sācies Šveices pilsētā Davosā, dažādu kompāniju pārstāvji apspriež ar kriptovalūtām saistītas tēmas. No skaļiem paziņojumiem, jāmin PayPal viceprezidenta Ričarda Neša izteikumi. Maksājumu giganta augstu stāvošais pārstāvis sacīja, ka kompānija plāno cik vien tas iespējams paplašināt savus kriptovalūtu servisus.

Atgādinām, ka 2020. gadā PayPal ASV aktivizēja iespēju iegādāties, uzglabāt un arī pārdot bitkoinus.

Tagad runa ir par vērienīgāku skatu uz kriptovalūtām: “mēs skatāmies, kā strādāt ar citiem, lai aptvertu visu iespējamo no [kriptovalūtu servisiem] – vai tās būtu tās digitālās monētas, kuras šobrīd jau var izvietot PayPal digitālajos makos, vai digitālie aktīvi, kurus emitē centrālās bankas (CBDC)”.

Nešs arī atzinās, ka pats personīgi testē tos servisus, kurus sāk piedāvāt PayPal.

PayPal pārstāvja paziņojums par vērienīgu pievēršanos kriptovalūtām izskanēja šīs korporācijas akciju drūmās dinamikas fonā biznesa akcionāriem. PayPal vērtspapīri tagad maksā tikai 26% no tā, cik par tiem deva šī gada sākumā. Līdz ar to PayPal akcijas kļuvušas par vienām no sliktajām investīcijām minētajā periodā, ja runa ir par finanšu instrumentiem, kas apgrozās Ņujorkas fondu biržā. Tāda situācija liek PayPal menedžmentam meklēt veidus, lai, ieviešot inovatīvus servisus, palielinātu investoru uzticēšanos šīs korporācijas akcijām.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top