Tehnoloģijas

PayPal apsver iespēju laist klajā savu stabilo koinu

PayPal Coin

ASV maksājumu platforma “PayPal” apsver iespēju laist klajā savu stabilo koinu ar nosaukumu PayPal Coin, kas būtu piesaistīta ASV dolāra vērtībai.

Iepriekš informācija par projekta attīstību uzņēmuma iekšienē izplatījās tikai baumu līmenī, kas bija balstīta uz faktu, ka  PayPal iOS aplikācijas pirmkodā ir atrasta informācija par stabilo koinu. Domājams, ka nākotnē varētu sagaidīt oficiālu paziņojumu par jauno funkciju maksājumu platformas lietotājiem.

“PayPal” jau ilgāku laiku savu darbību saista ar digitālajiem aktīviem, tāpēc vēlme izveidot savu stabilo koinu ir loģiska. 2020. gada oktobrī “PayPal” vadība paziņoja par kriptovalūtas integrāciju savā platformā. Šobrīd platformas lietotāji var iegādāties bitkoinu, glabāt to savā kontā un, ja nepieciešams, pārdot.

Kā 2021. gada aprīlī atzīmēja uzņēmuma vadītājs Dens Šulmans, uzņēmums bija pieņēmis pareizu lēmumu, jo pieprasījums pēc kriptovalūtas platformas lietotāju vidū ir ievērojami pieaudzis.

Informāciju par stabilā koina PayPal Coin ieviešanu apstiprināja uzņēmuma vadītājs digitālo aktīvu un izstrādes jautājumos Hosē Fernandess da Ponte, kurš Cointelegraph komentēja noteikošo:

Mēs pētām iespējas izveidot savu stabilo koinu. Ja mēs virzīsimies tālāk šajā virzienā, tad, protams, cieši sadarbosimies ar attiecīgajiem finanšu regulatoriem.

Uzņēmuma pārstāvis lika noprast, ka “PayPal” nesekos “Facebook” piemēram, kurš bija izvēlējies laist klajā savu koinu ar nosaukumu “Libra” un saskārās ar pretestību no regulatoru puses, kā rezultātā projektam bija nepieciešamas ievērojamas izmaiņas, kas tomēr vēl joprojām projekta attīstības ziņā nav ne pie kā novedis.

Stabilā koina PayPal Coin projektan ir jau izveidots logotips, visticamāk, ka tas varētu mainīties līdz datumam, kad tiks laists klajā. Domājams, ka arī projekta mērķi var nopietni mainīties, sekojot jau pieminētā “Libra” piemēram.

 

PayPalcoin

“PayPal” pārstāvji arī iepriekš bija norādījuši, ka iepriekšminētais stabilā koina kods, kuru bija atradis izstrādātājs Stīvs Mozers, ir tikai nesen veiktā hakatona rezultāts mobilo lietojumprogrammu veidošanai uzņēmumā. Attiecīgi, pamatojoties tikai uz šo informāciju, būtu pāragri izdarīt secinājumus par jauno stabilā koina projektu.

Tomēr gan ir jāatzīst, ka stabilo koinu joma pēdējos gados ir ievērojami attīstījusies. Tagad šīs tirgus nišas kapitalizācija ir sasniegusi 151,73 miljardus dolāru vērtību.

Stabilā koina tirgus līderis joprojām ir Tether USDT, kas veido 54,05 procentus no tirgus. USDC ierindojas otrajā vietā ar 28,88 procentiem, bet BUSD ierindojas trešajā vietā ar 9,24 procentiem.

“PayPal” lēmums virzīties stabilā koina izstrādes virzienā jebkurā gadījumā ir pareizs, tajā pašā laikā tas nepārprotami nozīmē vēl aktīvāku kriptovalūtu integrāciju platformā. “PayPal” stabilā koina laišana klajā jebkurā gadījumā būs pozitīvs notikums digitālo aktīvu jomā, kā arī maksājumu platformas nākotnes darbībā.”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top