Valūtas

PayPal paziņo par paplašināšanas plāniem kriptovalūtu jomā

Paypal par kripto

Foto: CopyrightFreePictures / Pixabay

Maksājumu gigants PayPal strādā pie klientu iespēju palielināšanas bitkoina un citu kriptovalūtu sfērā.

Martā nosūtītajā vēstulē PayPal paziņoja, ka “seko līdz kriptoaktīvu telpas evolūcijai” un ir veikusi “pasākumus turpmākai iespēju palielināšanai šajā jomā”.

Minētā kompānijas vēstule kļuva par publisko konsultāciju daļu, kuras Eiropas Komisija iniciēja 2019. gada oktobrī, tiecoties saņemt atsauksmes saistībā ar regulējumu sistēmu kriptoaktīviem.

PayPal paziņo par šo plānu atbalstīšanu. Kompānijas pārstāvji atzīmē, ka blokķēde un kriptoaktīvi var “palielināt finanšu pakalpojumu pieejamību un samazināt vai novērst konkrētas sāpīgās vietas esošajos maksājumu servisos”.

“Šīm tehnoloģijām attīstoties, pārdomāts regulējums, kas veicina inovācijas un stimulē caurskatāmību, var palīdzēt industrijas izaugsmei un uzplaukumam”, – teikts vēstulē.

PayPal vēlas, lai Eiropas Komisija sniedz precīzus definējumus dažādiem darbības veidiem kriptovalūtu sfērā, kas ļaus nodrošināt patērētāju un investoru adekvātu aizsardzību. Turklāt kompānija ierosināja darbību kriptovalūtu sfērā veikt piemērojamo naudas atmazgāšanas apkarošanas noteikumu ietvaros.

Kompānijai ir Luksemburgā izsniegta banku un maksājumu pakalpojumu sniegšanas licence. Tas ļauj tai sniegt pakalpojumus 95 milj. klientu 31 Eiropas valstī.

Kriptovalūtu telpā PayPal piedalās kopš 2014. gada. Noslēdzot partnerību ar vairākiem progresīviem servisiem – tostarp ar SatoshiPay un Coinbase – kompānija piedāvāja tirgotājiem iespēju pieņemt bitkoinu kā maksājumus.

Šī gada jūnijā tika ziņots, ka PayPal un tai piederošais mobilo maksājumu serviss Venmo gatavojas piedāvāt lietotājiem kriptovalūtu pirkšanas/pārdošanas opciju.

PayPal bija viena no Libra dalībniekiem, tomēr 2019. gada oktobrī izstājās no projekta kopā ar Mastercard un Visa.

Avots: TheBlock

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top