Ziņas

PayPal vadītājs un kriptovalūta

 

PayPal vadītājs un kriptovalūta

Kompānijas PayPal izpilddirektors (CEO) Dens Šulmans intervijā Fortune atzinies, ka uzglabā bitkoinus.
Intervijā tika apspriestas dažādas tēmas, tostarp PayPal izstāšanās no Libra projekta. Šulmans paskaidroja, ka PayPal izstājās no Libra tāpēc, ka kompānija nolēma savus resursus novirzīt savu iniciatīvu attīstībai. Pēc viņa teiktā – tas bija jautājums “kam mēs vēlamies pievērst uzmanību un ko vēlamies izdarīt šodien, lai virzītu mūsu misiju? Mēs izdomājām, ka, ja koncentrēsimies uz mūsu pašu plāniem, tad spēsim paātrināt finanšu pieejamību, nekā ja mēs būtu novirzījuši visus šos resursus uz Libra”.
Šulmans teica, ka Libra sāk iet pa ceļu, par kuru viņa kompānija “joprojām ļoti interesējas”, un tiklīdz saistībā ar Libra nākotni radīsies lielāka skaidrība – tā “mēs vēlreiz izskatīsim viņu piedāvājumu”.
PayPal finanšu direktors Džons Reini maijā paziņoja, ka kompānijā ir vairākas komandas, kas strādā pie blokķēdes un kriptovalūtām, un, ka viņi vēlas piedalīties šīs tehnoloģijas attīstībā jebkurā formā.
Intervijā Šulmans nevēlējās dalīties ar sīkāku informāciju par to, pie kā konkrēti strādā PayPal šajā sfērā, bet norādīja, ka tam “nav jābūt Libra konkurentam”, piebilstot: “Mēs uzskatām, ka blokķēde ir ļoti daudzsološa tehnoloģija. Mūs interesē tie aspekti, kurus ir grūti realizēt tradicionālajās finansēs”.
Saistībā ar kriptovalūtām Šulmans atzīmēja tās ārkārtīgo volatilitāti un sakarā ar to tās liela pieprasījuma trūkumu no biznesa puses, jo pārdevēji strādā ar ļoti mazu uzcenojumu. Viņš teica: “Kamēr tā nebūs mazāk volatila, tikmēr tā nebūs valūta, kuri plaši pieņem pārdevēji internetā – ne darknetā, ne tīmeklī”.
Šulmana atbilde uz jautājumu par to, vai viņam pieder kādas kriptovalūtas, bija īsa un tieša:
Jā, bitkoins… Тikai [bitkoins].

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top