Visas ziņas

PayPal un Bitkoins

Paypal un kriptovalūtas

Paypal un kriptovalūtasPayPal finanšu direktors Džons Reini paziņojis, ka viņa kompānija ir gatava atbalstīt bitkoinu gadījumā, ja tas kā maksājumu līdzeklis kļūs populārāks.

Tomēr viņš piebilst, ka šobrīd kompānijai ir ļoti bīstami izmantot bitkoinu, ņemot vērā tā augsto volatilitāti. Šī iemesla dēļ PayPal pagaidām nav ieinteresēta piedāvāt saviem klientiem iespēju veikt darījumus ar kriptovalūtu.

“Kriptovalūtu volatilitātes dēļ, ja jūs esat pārdevējs, un jums ir, pieņemsim, 10% peļņa no produkta, kuru jūs pārdodat, un jūs pieņemat bitkoinu, bet jau nākamajā dienā tas krītas par 15%, tad jūs no šī darījuma iegūstat garantētu zaudējumu”. 

Ja bitkoina volatilitāte pēc kāda laika samazināsies, tad tas gandrīz visā pārsniegs pašreizējos maksājumu procesorus. Pateicoties Lightning Network tehnoloģijai, transakcijas bitkoina tīklā netiek apliektas ar komisijas maksu un notiek momentāni. PayPal to saprot, tāpēc kompānija ir gatava nākotnē atbalstīt bitkoinu.

“Tieši tagad mēs neredzam lielu interesi no mūsu klientu puses. Bet, ja nākotnē kaut kas mainīsies, kurss stabilizēsies un bitkoins kļūs par labāko valūtu, – mēs noteikti to atbalstīsim,”- rezumē Reini.

Pīters Tils ir jau iepiekš ik pa laikam izeicies par bitkoina zemo novērtējumu, kā arī pēc brīža nodēvējis to par digitālo zeltu. Kļuvis zināms arī tas, ka Tils ar kripto valūtām ir nopelnījis simtiem miljonu dolāru, tomēr precīza summa protams nav zināma. Pīters Tils tātad nesaka nē kripto pasulei. Arī tas ir labi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top