Visas ziņas

Paziņojums no Interneta Biznesa Forums (ibf.lv)

Paziņojums no Interneta Biznesa Forums
Labdien,
Nosūtu pamatinformāciju par šo ziņu.

Vakar, piektdien 22:00 pēc Latvijas laika bija pēdējā ibf.lv Facebook tiešraide (viens no lielākajiem un vecākajiem FB Live kanāliem latviešu valodā).
Pirmā tiešraide bija 2016. gada 20. oktobrī. Projekta autors ir Helmuts Meškonis (dzīvo Lielbritānijā). Kopā ir bijušas vairāk kā 800 tiešraides, no kurām vēl vairāk kā 500 tiešraides ir pieejamas ibf.lv Facebook lapā: https://www.facebook.com/pg/ibf.lv/videos/ (vairāk kā 300 sarunas ir izņemtas dažādu iemeslu dēļ).
Projekta apstādināšanas iemesls: Nav finansiāla pamata to turpināt – nespēju atrast ilglaicīgus reklāmdevējus + kanāls nedeva pat mazu daļu no plānotās atdeves attiecībā uz foruma ibf.lv aktivitāti.

Projekta atgriešanās ir iespējama, tomēr tikai teorētiski, jo neticu, ka varēšu atrast reklāmas partneri, kurš spēs nodrošināt pilnas šī projekta izmaksas līmenī, lai to iznestu ārpus Facebook un citā kvalitātē.

Tālāk Helmuts turpinās savu darbību VLSA Holding kā viens no partneriem (3 biznesa partneru izveidota kompānija, kura sniedz prestižas biznesa korespondences adreses pakalpojumus Londonā, drīz jau arī Dublinā un vairākās citās pasaules galvaspilsētās).

Ja uzskatat šo ziņu par “newsworthy”, tālr. +44 7735175777 / epasts: info@mediatower.co.uk

Jauku nedēļas nogali,
Helmuts Meškonis

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top