Biržas

Pēc biržas Poloniex uzlaušanas tās zaudējumi – $63milj USD apmērā

Pēc biržas Poloniex zaudējumi - $63miljonu USD vērtībā

Tron dibinātājam Džastinam Sanam piederošā centralizētā kriptovalūtu birža Poloniex vakar tika uzlauzta. Biržai ir radušies zaudējumi vairāk nekā 63 miljonu ASV dolāru apmērā.

Sākotnēji analītiskais uzņēmums PeckShield ziņoja, ka ir notikusi aizdomīga līdzekļu aizplūšana no biržas karstā maka, kas Etherscan blokķēdes pārskatītājā atzīmēts kā Poloniex 4. Domājams, ka saskaņā ar PeckShield datiem no biržas varētu būt nozagti vairāk nekā 63 miljoni ASV dolāru LINK, TRX un TUSD monētās.

Vispirms birža sociālajā tīklā X (Twitter) paziņoja, ka tās maks ir izslēgts tīkla uzturēšanas nolūkā. Tiklīdz tā darbība tiks atsākta, Poloniex informēs lietotājus. Tirdzniecības platforma nenorādīja  iemeslu, kā arī neko nepieminēja par uzlaušanu.

Vēlāk biržas īpašnieks Džastins Sans rakstīja, ka jau notiek incidenta izmeklēšana. Viņš apliecināja lietotājiem, ka Poloniex finansiālais stāvoklis ir stabils un platforma pilnībā atlīdzinās cietušo klientu zaudējumus. Lai vienkāršotu līdzekļu atgriešanu, birža pēta iespēju sadarboties ar citām tirdzniecības platformām.

Birža Poloniex sāka darbu 2014. gadā, un 2019. gadā to iegādājās kriptoprojekta Tron dibinātājs Džastins Sans. Zīmīgi, ka ziņojumi par Poloniex uzlaušanu nāk tikai dažus mēnešus pēc tam, kad cita Sanam piederoša kriptovalūtu birža HTX, kas agrāk bija pazīstama kā Huobi, kļuva par uzlaušanas upuri. Septembrī tā zaudēja 5000 ETH (aptuveni 8 miljonus ASV dolāru). Hakeris atgrieza nozagtos līdzekļus par atlīdzību 250 ETH apmērā.

Šodien Poloniex īpašnieks paziņoja jaunu informāciju par vakardienas incidentu. Pēc viņa teiktā, komandas pārstāvjiem izdevies veiksmīgi identificēt un iesaldēt daļu no nozagtajiem līdzekļiem, kas saistīti ar hakeru adresēm. Viņš arī norādīja, ka Poloniex spēj segt zaudējumus, kas nozīmē, ka birža turpinās darboties kā ierasts.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top