Biržas

Pēc ilgstoša pārtraukuma Tether veikusi jaunu 300 milj. Tokenu USDT emisiju

Tether veikusi jaunu 300 milj. Tokenu USDT emisiju

Kompānija Tether Ltd, kas nodarbojas ar ASV dolāram piesaistīta digitālā aktīva izlaidi, pēc ilgstoša klusuma perioda intensīvi uzsākusi drukāt savus USDT tokenus. Saskaņā ar novērotāja Omni Explorer informāciju vakar, tika laisti klajā 300 milj. USDT.

Pirms tam kompānija divus mēnešus klusēja. Pēdējais USDT emisijas gadījums tika fiksēts 23. janvārī. Saskaņā ar portāla Trustnodes informāciju, šai dienā kompānija varēja saņemt pavēsti no ASV Preču biržas nākotnes darījumu komisijas, kas, iespējams, arī rosināja lēmumu par nekontrolētas emisijas pārtraukšanu.

Nav zināms, ar kādiem notikumiem saistīta Tether mašīnas pēkšņā aktivizācija, jo kompānijas attiecības ar regulatoriem ir miglā tītas un gandrīz nemaz neparādās ziņu lentēs.

USDT emisijas kopējais apjoms līdz šai dienai bija aptuveni 2,2 mljrd. Saskaņā ar informāciju Tether vietnē, tokenu USDT daudzums apgrozībā pagaidām nav mainījies, tomēr summa 300 milj. USDT apmērā patiešām jau bija aktivizēta izlaidei.

Kriptovalūtas kopiena vairākkārt ir paudusi savas šaubas saistībā ar USDT tokeniem, baidoties, ka tiem var nebūt atbilstoša fiat nodrošinājuma, neraugoties uz kompānijas saistībām.

Kriptovalūtu biržas Bitmex pētnieki ir secinājuši, ka šīs bažas var būt nepamatotas, konstatējot Tether iespējamo saistību ar Puertoriko banku sistēmu.

Šī versija tika apstiprināta šajā pirmdienā publicētajā Bitmex paziņojumā, kurā tā, atsaucieties uz Puertoriko finanšu komisāra pārskatu, norāda uz saistību starp depozītu apjomu pieaugumu Puertoriko Noble Bank un USDT emisijas apjoma pieaugumu.

Neraugoties uz to, ka Bitmex neuzskata USDT par drošu aktīvu, riskus tā tomēr saskata nevis tajā, ka šiem tokeniem var nebūt atbilstoša fiat nodrošinājuma, bet tajā, ka tie var piesaistīt pārmērīgu regulatoru uzmanību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top