Visas ziņas

Pēc pārbaudes rezultātiem Tether pieder 2,5 mljrd. $

Tether Saskaņā ar juridiskās kompānijas Freeh Sporkin & Sullivan LLP (FSS) paziņojumu, kas veica kompānijas Tether pārbaudi, tās kontā ir aptuveni 2,55 mljrd. $. Vismaz šī nauda tur bija pārbaudes brīdī 1. jūnijā.

Freeh Sporkin & Sullivan bija piekļuve kompānijas bankas kontiem un divas nedēļas tā pētīja kompānijas dokumentus, kontus, aptaujāja darbiniekus.

Neraugoties uz to – FSS darbu nevar klasificēt kā pilnvērtīgu auditu. Pavisam noteikti nav zināms Tether kontu stāvoklis pirms un pēc 1. jūnija.

Audits tika veikts arī ar dažiem ierobežojumiem, par ko paziņojis Tether juridiskais padomnieks Stjuarts Hogners. Pilnvērtīgu pārbaudi nevarēja veikt dažu barjeru dēļ: zems auditoru kvalifikācijas līmenis par kriptovalūtu tematiku un novecojuši grāmatvedības standarti.

Atgādināsim, ka 18. maijā kompānijas Tether emitēja vēl 250 miljonus tokenus USDT, tādējādi kopējai emisijai sasniedzot 2,5 mljrd. monētu. Taču tagad – saskaņā ar Coinmarketcap – monētu USDT daudzums ir 2,6 mljrd., kas liecina par vēl 100 milj. tokenu emisiju.

Iepriekš anonīmais blogeris Bitfinex’ED stāstīja par sakarību starp jaunu USDT monētu emisiju un bitkoina un pārējo kriptovalūtu cenas pieaugumu. Šai sakarā Bitfinex Exchange, kas ir cieši saistīta ar Tether, piedraudēja viņam ar tiesu. Tomēr blogera netaisnības pierādījumu trūkums neļāva to izdarīt.

Un atkal – auditu nevar klasificēt kā pilnvērtīgu. It kā naudas ir, bet oficiāli apstiprināt to nevar. Tukšas runas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top