ICO

Projektu peļņa ar ICO. Kāpēc mēs nekad neuzzinām patiesību?

Pagājušajā gadā šai laikā par ICO runāja visi. ICO projekti turpināja augt pat turpmākā tirgus krituma gadījumā.

Atbilde uz jautājumu – “Vai ir iespējams objektīvi novērtēt ICO projektu?” – būs ļoti atkarīga no tā, kam jūs jautājat. Ir vairākas organizācijas, kas apkopo tamlīdzīgus datus. Un, visticamāk, tās visas pārsvarā ir nopirktas. Kura statistika ir precīzāka? Vieni saka, ka savākti 11 miljardi dolāru, citi nosauc divreiz lielāku ciparu.

Būtībā nevienam nav precīzas informācijas, jo to pastiprināti slēpj paši ICO projekti. Regulējuma trūkums nozīmē, ka nevienam nav pienākums atklāt statistiku. Tas arī rada datu neatbilstību.

Vairums agregatoru saņem datus tieši no ICO pārstāvjiem, bet nav nekādu pierādījumu, ka šie dati ir patiesi. Situāciju skaidro Lielbritānijas kompānijas CoinSchedule ģenerāldirektors Alekss Bulau.

Galvenais ir tas, ka pati nozare nestimulē šos cilvēkus ziņot godīgus datus. Pagaidām viņiem nav tāda uzdevuma un vēlēšanās.

No kurienes tiek ņemta informācija?

Dažādas kompānijas izmanto dažādas datu pārbaudes metodes. Salīdzina datus ar blockchain, lai apstiprinātu ICO projektu sniegto informāciju. Protams, blockchain ļauj izsekot daļai transakciju, bet tajā nav informācijas par fiat investīcijām.

Piemēram, Autonomous Research ņem datus no tamlīdzīgiem agregatoriem un manuāli dzēš no turienes apšaubāmus ierakstus. Pēc Finch direktora pasaules attīstības jautājumos Leksa Sokolina teiktā – šis process ir ļoti darbietilpīgs.

Agregatori, no kuriem mēs ņemam datus, laika gaitā ir ļoti mainījušies, bet datu kvalitāte nav bijusi homogēna. Šo uzdevumu vēl vairāk sarežģī fakts, ka arvien vairāk ICO vai nu daļēji, vai pilnībā tiek veikti slēgtā formātā.

Vajadzētu ņemt vērā neseno pētījumu, kas parādīja, ka vairums ICO ar vislielākajiem iemaksu apjomiem vēlāk nedod ievērojamas dividendes. Turklāt šobrīd vairāk nekā 86 procenti tokenu maksā lētāk, nekā publiskās tirdzniecības norises laikā.

ICO projekti turpināja augt pat turpmākā tirgus krituma gadījumā

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top