Visas ziņas

Twitter slēgs lietojumprogrammu Periscope

Twitter slēdz Periscope

Foto: dennizn/shutterstock.com

“Twitter” ir paziņojis par video straumēšanas pakalpojuma “Periscope” slēgšanu.

Tas tika paziņots uzņēmuma mājaslapas atbalstam veltītajā sadaļā.

Kad tas ir paredzēts?

“Periscope” darbība tiks pārtraukta 2021. gada 31. martā. Pēc “Twitter” vadības domām, tas bija grūts lēmums, taču šādā veidā uzņēmums varēs koncentrēties uz video funkciju izstrādi mikroblogošanas pakalpojuma ietvaros.

Kas notiks ar saturu?

Visas translācijas lietotājiem būs pieejamas. Tās varēs arī sinhronizēt ar “Twitter” kontu.

“Periscope” vietā video straumēšanu varēsiet veikt, izmantojot “Twitter” integrētu risinājumu “Twitter Live”. Interesanti, vai “Twitter Live” būs tikpat populārs kā “Periscope”? Šāds jautājums rodas, jo “Twitter” jauno funkciju popularitāte it pavisam neliela. Tikai nesen tika izveidoti stories analogi.

Kas ir “Periscope”?

Video straumēšanas pakalpojumu 2013. gadā izveidoja Keivons Beikopurs un Džo Bernšteins. Ideja radās no “Twitter”, kurā Beikopurs sekoja līdzi nemieriem Stambulā, taču tajā nevarēja redzēt patieso situācijas ainu. Rezultātā Keivons un Džo izveidoja uzņēmumu “Bounty”, kas nodarbojās ar pakalpojuma attīstību. 2014. gadā “Bounty” no dažādiem fondiem saņēma finansējumu kopumā 1,5 miljoni ASV dolāru apmērā. Daļa no šīs naudas nāca no “Google Ventures”. Dažus mēnešus, vēlāk tajā pašā 2014. gadā, “Bounty” nopirka “Twitter” par 120 miljoniem ASV dolāru. Nav slikti par pakalpojumu, kas vēl nebija palaists!

“Periscope” lietojumprogramma uzsāka savu darbību tikai 2015. gada 26. martā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top