Tehnoloģijas

Philips izlaiž godalgotu portatīvo monitoru 16B1P3302D ar duālo USB-C portu

Philips izlaiž godalgotu portatīvo monitoru 16B1P3302D ar duālo USB-C portu

Philips 16B1P3302D ir aprīkots ar duālo USB-C ievadi papildu pielāgojamībai

Jaunais portatīvais monitors Philips 16B1P3302D lieliski noderēs ceļojumos. Philips 16B1P3302D piedāvāts kā daļa no Philips monitoru portatīvās sērijas klāsta. Monitora sērijas dizainam ir piešķirts 2021. gada iF Product Design Awards apbalvojums, kā arī 2021. gada Red Dot Design apbalvojums, uzvarot konkursā.

Darbs ar portatīviem risinājumiem

Pateicoties nelielajam svaram un portatīvajam dizainam, Philips 16B1P3302D var ērti ievietot portfelī vai mugursomā, jo tā displeja izmērs ir 15,6 collas (39,6 cm pa diagonāli). Turklāt portatīvajam monitoram sānā ir divi USB-C porti, kur vienlaicīgi var pievienot un izmantot divus USB-C kabeļus. Šiem portiem ir dažādas funkcijas, piemēram, ierīces uzlāde (USB Power Delivery), ekrāna spoguļošanas vai paplašināšanas iespēja prezentācijām un citas funkcijas (USB DisplayPort Alt mode), tādējādi ļaujot izveidot duālā ekrāna vidi ārpus mājām vai birojam produktivitātes uzlabošanai.

Portatīvā biroja papildu funkcijas

Philips 16B1P3302D rada ergonomisku un ērtu portatīvo darbvietu, pateicoties plašā diapazonā pielāgojamajam statīvam, ko var noliekt diapazonā no 0 līdz 90 grādiem, ka arī monitora 170°(H)/170°(V) skata leņķiem, ko nodrošina IPS paneļa tehnoloģija, garantējot skaidru skatu no gandrīz jebkura leņķa.

Papildus īpaši personalizētajai pieredzei, ko sniedz elastīgais statīvs, arī Philips 16B1P3302D displejs nodrošina augstu attēla kvalitāti: Full HD izšķirtspēju, 75 Hz atsvaidzes intensitāti un SmartImage tehnoloģiju skata uzlabošanai, pielāgojot kontrastu, piesātinājumu un asumu.
Ērtai lietošanai vājā apgaismojumā Philips 16B1P3302D piedāvā EasyRead iestatījumu un LowBlue režīmu acu saspringuma samazināšanai un ērtai lasīšanai.

Philips 16B1P3302D pieejamība

Ar šīm inovatīvajām funkcijām monitors ir piemērots ikvienam, kam nepieciešama portatīva darbstacija, vienlaikus saglabājot tradicionālam birojam raksturīgo komfortu.
Philips 16B1P3302D jau ir pieejams un to var iegādāties par cenu €279.

Par MMD
Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD  televizoru ražotājiem.

MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top