Tehnoloģijas

Philips monitori pārnes spēļu pieredzi nākamajā līmenī, laižot klajā divus jaunus Momentum

Philips monitori pārnes spēļu pieredzi nākamajā līmenī, laižot klajā divus jaunus Momentum

Philips augstākās klases spēļu līnijas Momentum 5000 monitoru klāstā tagad ir divi jauni (68,5 cm) 27 collu spēļu monitori: Momentum 27M1F5500P un 27M1F5800.

Tie ir izstrādāti, lai mūsdienu spēlētājiem piedāvātu tādu aizraujošu un visaptverošu pieredzi, kādu viņi meklē, kā arī lai sniegtu konkurences priekšrocības uz citu spēlētāju fona, jo Momentum līnija ir aprīkota ar modernākajām funkcijām, kas spēj pārsteigt. Lai piedāvātu pilnīgāku pieredzi un apmierināt visu spēlētāju vajadzības, šie modeļi ir arī lieliski rīki, lai uzlabotu lietotāja produktivitāti, strādājot ilgas stundas.

Galvenās funkcijas

• 27-collu Nano IPS paneļi ar 1,07 miljardiem krāsu
• Delta E zem 2 sRGB krāsu gammai
• VESA DisplayHDR 600 un AMD FreeSync™ Premium Pro atbalsts
• UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) izšķirtspēja ar 144 Hz atsvaidzes intensitāti un HDMI 2,1 savienojamība modelim 27M1F5800
• Kristāldzidra QHD (2560 x 1440) izšķirtspēja ar 240 Hz atsvaidzes intensitāti modelim 27M1F5500P
• MultiView sinhrona duāla savienojuma un skatīšanās iespējošanai
• Ergonomiski risinājumi, tādi kā SmartErgoBase un redzi saudzējošais LowBlue režīms un FlickerFree tehnoloģija

“Mūsu Momentum līnijas jaunie Philips spēļu monitori piedāvā virkni iespēju, kas spēlētājiem nodrošina visu nepieciešamo, lai maksimāli izbaudītu pat visdinamiskākās un vizuāli bagātākās tirgū pieejamās video spēles. Ar 27M1F5500P un 27M1F5800 spēlētāji izbaudīs augstākās intensitātes spēles kvalitāti, pateicoties vairākām augstākās veiktspējas funkcijām, kas nodrošina satriecošu grafiku un gludu, īpaši ātru, zema latentuma spēli. Šīs spēles ir paredzētas, lai tās piedzīvotu,” saka Cēzars Akosta (César Acosta), MDD monitoru un displeju spēļu produktu menedžeris Eiropas tirgū.

Nākamā līmeņa funkcijas nepārspējamai spēles pieredzei

Lai pilnībā izmantotu nākamās paaudzes spēļu potenciālu, nopietniem spēlētājiem vajadzīgs nopietns aprīkojums. Philips 27M1F5500P un 27M1F5800 ietver to visu. IPS paneļi nodrošina nevainojamu attēla kvalitāti un bagātīgu krāsu gammu ar īpaši plašu skata leņķi, pat 90° pagrieziena režīmā. Ultra Wide-Color tehnoloģija piedāvā plašu krāsu spektru vēl labākam attēlam un dzīvīgām un reālistiskām krāsām. Bet Philips ekskluzīvā SmartContrast funkcija analizē saturu reāllaikā un automātiski pielāgo krāsas un fona apgaismojuma intensitāti, paaugstinot kontrastu, lai sniegtu spēlētājiem labāko iespējamo spēles pieredzi.

Tomēr nepārspējamās vizuālās priekšrocības nav vienīgais patiesi aizraujošai spēlei nepieciešamais priekšnosacījums. Mūsdienu lielā ātruma spēlēm nepieciešama tehnoloģija, kas tām tiek līdzi. 144 Hz vai 240 Hz atsvaidzes intensitāte, 1 ms reakcijas laiks un AMD FreeSync™ Premium garantē, ka Philips 27M1F5800 un 27M1F5500P spēs nodrošināt īpaši gludu, bez pārrāvumiem zema latentuma spēli. Abos monitoros ir iekļautas vairākas funkcijas tieši spēlētāju vajadzību īstenošanai, piemēram, EasySelect izvēlnes pārslēgšanas taustiņš ātrai un ērtai monitora OSD iestatījumu pielāgošanai, MultiView sinhronam duālam savienojumam un skatīšanai, kā arī iebūvēti priekšējie stereo skaļruņi bagātīgai skaņai un vēl aizraujošākai spēlei.

Un, tā kā kaislīgi spēlētāji parasti pie monitora pavada daudzas stundas, Philips 27M1F5500P un 27M1F5800 nodrošina arī efektīvus komforta risinājumus, tostarp LowBlue režīmu un Flicker-Free tehnoloģiju spēlētāju redzes aizsardzībai no kaitīgās zilās gaismas ietekmes, kā arī SmartErgoBase tehnoloģiju ergonomisku pielāgojumu iespējošanai maksimālam komfortam.

Cena un pieejamība

Philips 27M1F5500P un 27M1F5800 būs pieejams no 2022. gada jūnija par ieteicamo cenu 769,00/819,00 eiro.

Par MMD

Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD  televizoru ražotājiem.

MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top