Tehnoloģijas

Jaudīgs un aktuāls rīks: Philips monitori atklāj jaunu modeli labākai sadarbībai

Philips monitori atklāj jaunu modeli labākai sadarbībai

Philips 34E1C5600HE

Plašajam Philips monitoru klāstam ir pievienojies jauns modelis, kuram jāatbilst jauniem video zvanu standartiem: Philips 34E1C5600HE.

Šis Philips monitoru modelis ir izstrādāts, lai atbilstu ar hibrīda darba stilu saistītām īpašām vajadzībām un izaicinājumiem, ļaujot lietotājiem strādāt mājās tikpat produktīvi kā birojā. Funkcijām un iespējām bagātais Philips 34E1C5600HE nodrošina visu, kas nepieciešams attālinātā darba vidē, un vēl vairāk – tas viss vienā glītā un pievilcīgā iepakojumā.

Galvenie raksturlielumi:

• 34 collu (86,36 cm) VA LCD tehnoloģija satriecošiem attēliem ar plašu skata leņķi
• CrystalClear UltraWide Quad HD (3440 x 1440) izšķirtspēja izcilai precizitātei
• USB tipa C tehnoloģija intuitīviem savienojumiem ar vienu kabeli
• Integrēta 5 MP tīmekļa kamera ar trokšņu slāpēšanas mikrofonu optimālai sadarbībai
• Iebūvēti stereo skaļruņi bagātīgiem multivides līdzekļiem
• MultiView ērtai savienojamībai ar vairākām ierīcēm
• LowBlue režīms un Flicker-free tehnoloģija ērtai skatīšanai

“Philips 34E1C5600HE monitors ir ideāls risinājums darbam no mājām. Tajā ir viss, kas mūsdienu darbiniekiem nepieciešams, lai maksimāli izmantotu šo jauno darba realitāti – gan attiecībā uz attēla kvalitāti, gan sadarbību, drošību, savienojamību un komfortu,” – saka Karloss Sančess (Carlos Sanchez), MMD Monitors & Displays vecākais produktu vadītājs Eiropā.

Philips monitori atklāj jaunu modeli labākai sadarbībai

Vienas pieturas aģentūra attālinātā darba produktivitātei

Philips 34E1C5600HE ir aprīkots ar funkcijām, kas piemērotas visām profesijām, sākot no grafikas, piemēram, fotografēšanai un CAD-CAM, līdz skaitļiem, piemēram, grāmatvedībai un finansēm. Pateicoties 34 collu augstas veiktspējas panelim, tā CrystalClear UltraWide QHD 3440 x 1440 izšķirtspējai un Ultra Wide-Color tehnoloģijai, šis monitors piedāvā īpaši spilgtu un patīkamu vizuālo pieredzi. Plašie skata leņķi 178°/178° kombinācijā ar plašo 21:9 formātu nodrošina lielāku produktivitāti, jo ir pietiekami daudz vietas blakus esošiem salīdzinājumiem, lielām izklājlapām un ērtai sadarbībai ar kolēģiem.

Papildus izcilajam vizuālajam sniegumam Philips 34E1C5600HE nodrošina profesionāļus, kas strādā no mājām, ar ērtām un viedām funkcijām, kas palīdz koncentrēties un uzlabot produktivitāti. Piemēram, videokonferences tagad ir galvenais attālinātā darba veids, un šis monitors nodrošina lietotājiem nepieciešamo kvalitāti, uzticamību un drošību. Iebūvēta 5 MP tīmekļa kamera, kas sertificēta Windows HelloTM, sniedz augstas kvalitātes attēlus, savukārt trokšņu slāpēšanas mikrofons un 5 vatu integrētie skaļruņi nodrošina skaidru saziņu un optimālu mijiedarbību. Lai nodrošinātu vēl lielāku sirdsmieru, kameras fiziskais slēdzis garantē lietotāja privātumu, kad kamera netiek lietota.

Elastīga savienojamība ir absolūta nepieciešamība mūsdienu darbavietā, lai kur tā arī atrastos, tāpēc Philips 34E1C5600HE ietver virkni ērtu funkciju, kas paredzētas daudzfunkcionāliem darbiniekiem. Piemēram, MultiView tehnoloģija ļauj lietotājiem strādāt ar vairākām ierīcēm vienlaicīgi, savukārt USB-C savienotājs ar barošanas padevi nodrošina vienkāršu, ar vienu kabeli savienotu risinājumu ātrdarbīgai datu pārraidei un laikietilpīgai enerģijas uzlādei vienlaicīgi.

Papildus visām šīm funkcijām Philips 34E1C5600HE lietotāji var būt droši, ka ir parūpējušies arī par savu fizisko komfortu, pateicoties acīm draudzīgajam LowBlue režīmam un FlickerFree tehnoloģijai, kā arī stenda augstuma un slīpuma regulēšanai, kas ir ērta pozai.

Cena un pieejamība

Philips 34E1C5600HE būs iespējams iegādāties no jūlija par cenu 619,00 eiro.

Papildu informācija par Philips Philips 34E1C5600HE: Philips

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top