Tehnoloģijas

Nākamais solis ceļā uz ilgtspējību – Philips monitori ir vieni no pirmajiem, kas saņem TCO Certified 9. paaudzes sertifikātu

Nākamais solis ceļā uz ilgtspējību – Philips monitori ir vieni no pirmajiem, kas saņem TCO Certified 9. paaudzes sertifikātu

2021. gada decembrī MMD, vadošais displeju speciālists un Philips monitoru zīmolu licenču partneris ieguva TCO Certified 9. paaudzes sertifikātu savam ļoti ilgtspējīgu produktu klāstam. Laikā kad TCO Certified 9. paaudze tika prezentēta sabiedrībai decembra sākumā, būdams viens no pirmajiem ražotājiem, kas saņēma sertifikātu, Philips monitoriem bija rekordliels 64 sertificēto displeju skaits tirgū. Salīdzinot ar iepriekšējām paaudzēm, TCO Certified 9. paaudzei ir noteikti stingrāki un visaptverošāki kritēriji visā produkta dzīves ciklā, un ļauj veikt nākamos būtiskos soļus ilgtspējīgu IT produktu izstrādē.

Daudz vairāk nekā ekomarķējums

Tā kā TCO Certified ir pasaulē vadošā IT produktu ilgtspējības sertifikāts, tas identificē problēmas un nodrošina, lai nozare īstenotu ilgtspējīgākus pasākumus. Reālu un ilgstošu pārmaiņu ieviešanas nolūkos tas paredz visaptverošu atjauninātu kritēriju sistēmu un neatkarīgu verifikāciju un strukturētu sistēmu nepārtrauktiem uzlabojumiem. Plašāku informāciju var atrast tīmekļa vietnē.

Plašāki vides un sociālie kritēriji visā dzīves ciklā

Lai varētu pretendēt uz TCO Certified 9. paaudzes sertifikātu, produktiem jāatbilst vēl stingrākiem jaunākās sertifikācijas kritērijiem vairākās atšķirīgās kategorijās, sākot no sociāli atbildīgas ražošanas, aprites ekonomikas, nekaitīgu ķīmisku vielu izmantošanai, līdz līdzsvarotai energoefektīvu produktu veiktspējai. Neatkarīgie eksperti apkopo un pārbauda vairāk nekā 40 jaunus ilgtspējīgas darbības rādītājus (IDR).

Izpratnes veidošana par ilgtspējību attiecas gan uz ražotājiem, gan patērētājiem. No vienas puses, TCO Certified ir lielisks veids, kā zīmoliem saglabāt savu atbildību par vidi un sabiedrību. No otras puses, tas piedāvā arī lielāku caurskatāmību patērētājiem, lai viņi, rūpējoties par vidi, varētu izvēlēties produktus ar TCO Certified marķējumu.

Paaugstinot ilgtspējību nākamajā līmenī

Philips monitoru ilgtspējība ir būtisks etalons visā produkta dzīves ciklā. TCO Certified 9. paaudzes sertifikāts garantē, ka Philips monitoru displeji tiek ražoti atbildīgi, rūpējoties par vidi un drošību, un tiem ir virkne enerģiju taupošu, novatorisku un videi draudzīgu tehnoloģiju, kas ražoti piegādes ķēdē, kurā prioritāte ir ilgtspējība un ētika.

Piemēram, vairumā produktu ir iestrādāti divi būtiski Philips monitoru zaļās zīmes elementi: PowerSensor ietaupa līdz pat 70 % enerģijas, samazinot monitora spilgtumu lietotāja prombūtnes laikā, savukārt LightSensor pielāgo ekrāna spilgtumu atbilstoši apkārtējam apgaismojumam. Philips 242B1G un Philips 272B1G modeļi ir divi no pasaulē energoefektīvākajiem monitoriem, kas nodrošina jaunu energoefektivitātes līmeni, neapdraudot produktivitāti.

Atdošanas spēks

Philips monitori ir izstrādāti tā, lai process būtu pārredzams un ētisks. Papildus izpratnes veicināšanai un palīdzības sniegšanai lietotājiem līdz minimumam samazināt enerģijas patēriņu un izdarīt ilgtspējīgu izvēli, Philips monitori ir aktīvi veikuši ieguldījumu vairāku ANO ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā, kur tie var atstāt vislielāko ietekmi, un ar tiem var iepazīties šeit

Par MMD

Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD  televizoru ražotājiem.
MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top