Tehnoloģijas

Philips Monitors nosaukti par CES 2022 inovāciju balvu ieguvēju

 

Philips Monitors nosaukti par CES 2022 inovāciju balvu ieguvēju

Philips Monitors šodien paziņoja, ka ir nosaukti par CES® 2022 Innovation Awards ieguvēju par savu Philips Momentum 559M1RYV, 55” Designed for Xbox spēlēm paredzēto displeju. Šī gada CES Innovation Awards programma saņēma rekordlielu skaitu, vairāk nekā 1800 pieteikumu. Paziņojums tika izdarīts pirms CES 2022, pasaulē ietekmīgākā tehnoloģiju pasākuma, kas norisināsies no 5. līdz 8. janvārim Lasvegasā, NV un digitāli.

CES Innovation Awards programma, kas pieder un ko producē Consumer Technology Association (CTA)®, ir ikgadējs konkurss, kurā tiek godināts izcils dizains un inženierija 27 patērētāju tehnoloģiju produktu kategorijās. Tie, kuriem ir visaugstākais vērtējums, saņem apbalvojumu “Labākais no inovācijām”. Elitāra nozares ekspertu tiesnešu kolēģija, tostarp plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, dizaineri, inženieri un citi, izskatīja pieteikumus, kas balstās uz inovācijām, inženierzinātnēm un funkcionalitāti, estētiku un dizainu.

Philips Momentum Designed for Xbox konsoles spēļu monitors (559M1RYV)  ir izstrādāts ar mērķi nodrošināt izcilu pieredzi Xbox faniem ar jaunu standartu spēļu monitoriem nākamās paaudzes konsolēm. Jaunās HDMI 2.1 specifikācijas iekļaušana tagad nodrošina nākamās paaudzes spēļu konsoles ar 4K izšķirtspēju, ātrāku 120 Hz atsvaidzes intensitāti, HDR atbalstu ar DisplayHDR 1000 un vienmēr zemu latentumu, kas sniedz īpaši skaidru un vienmērīgu spēļu veiktspēju 55″ (139,7 cm) panelī. Philips Momentum 559M1RYV aizraujošo spēļu pieredzi papildina īpaša skaņas joslu, ko izstrādājuši Lielbritānijas skaļruņu uzņēmuma Bowers & Wilkins inženieri, kas visā pasaulē ir atzīts ar savu novatorisko dizainu un skaņas inženieriju.

“Mēs esam ļoti lepni un pateicīgi, ka esam nosaukti par CES® Innovation Awards balvas ieguvēju spēļu produktu kategorijā,” komentēja Stefans Zommers (Stefan Sommer), MMD Eiropas mārketinga un biznesa vadības direktors. “Philips Momentum 559M1RYV pierāda mūsu līderpozīcijas, sniedzot konsoļu spēlētājiem vienmērīgāko un visaptverošāko spēli nākamās paaudzes konsolēs.”

CES 2022 Innovation Awards apbalvotie, kā arī produktu apraksti un fotogrāfijas ir atrodamas vietnē CES.tech/innovationVairāk tiks atklāts janvārī. Daudzi apbalvotie prezentēs savus godalgotos produktus Inovāciju balvu pasniegšanas izstādē CES 2022.

CTA īpašumā esošais un izstrādātais CES 2022 kā globālo inovāciju posms klātienē un digitāli apvienos tehnoloģiju nozari, nodrošinot pasaules auditorijai piekļuvi galvenajiem zīmoliem un jaunizveidotiem uzņēmumiem, kā arī pasaules ietekmīgākajiem līderiem un nozares aizstāvjiem. Apmeklējiet CES.tech, lai uzzinātu visus CES 2022 jaunumus, ieskaitot veselības protokolus un reģistrāciju.

Par MMD

Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD  televizoru ražotājiem.
MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top