Visas ziņas

Blokķēdes tehnoloģijas pielietojuma apskats jaunizveidotos un vidējos uzņēmumos kopā ar Aleksandru Karpovu

Millennium Communications

Jaunu tehnoloģiju ieviešana uzņēmumos vienmēr ir kalpojusi par pamatu esošās situācijas maiņai. Nekad nav bijusi tāda tehnoloģija, kas neieviestu pārmaiņas uzņēmējdarbības praksē visā pasaulē. Blokķēdes tehnoloģiju tikai nesen sāka pielietot, taču tā kļūst arvien nozīmīgāka un tās potenciāls turpina pieaugt. Blokķēdes tehnoloģija tiek plaši izmantota jaunajos un vidējos uzņēmumos, un tās pielietojums turpinās pieaugt.

Ir daudzi veidi, kā uzņēmumi var izmantot blokķēdes tehnoloģiju, tas ir atkarīgs no nozares veida, kurā uzņēmumi darbojas. Tā piemēram, nekustamā īpašuma jomā tiek izīrēti un pārdoti īpašumi uz blokķēdes tehnoloģijas balstītos P2P tirgos. Tas pats attiecas uz apdrošināšanas nozari, kur tiek plaši izmantota blokķēdes tehnoloģija. Blokķēdes tehnoloģija arī tiek izmantota aizsardzības lietojumprogrammās Lietu interneta nozarē.
Tāpat ir jāpiemin arī loģistikas joma, kurā uzņēmumi var izmantot blokķēdes tehnoloģiju platformās, kas uzrauga un izseko kravu pārvadājumus. Šo sarakstu var turpināt, un mēs redzam, ka blokķēdes tehnoloģija tiek izmantota ik dienu.

Mazie uzņēmumi var gūt panākumus, ieviešot jauninājumus, izmantojot blokķēdes tehnoloģijas pakalpojumus, kā arī veidojot savas decentralizētās lietotnes vai DApps blokķēdē. Visbeidzot, uzņēmumi var izmantot uz blokķēdes tehnoloģijas balstītus viedos līgumus, lai regulētu un pārvaldītu attiecības un nolīgumus ar citiem uzņēmumiem. Blokķēdes tehnoloģija spēs revolucionarizēt vidējos uzņēmumus, nodrošinot viedo līgumu izstrādi.

Pateicoties viedajiem līgumiem, būs iespējams panākt abu pušu attālinātu vienošanos ar vienu klikšķi, kas palīdzēs vidējo uzņēmumu attīstībai.
Izmantojot decentralizēto sistēmu, nebūs jāmaksā starpniekiem, līdz ar to gan uzņēmums, gan patērētājs ietaupīs daudz naudas. Turklāt blokķēdes nemainīgā sistēma ir daudz drošāka par tradicionālajām sistēmām.

Paneļdiskusija ar Aleksandra Karpova

“PICANTE Tech Conference Europe” organizatori veidos paneļdiskusiju, kur galvenā uzmanība tiks pievērsta šai revolucionārajai jaunajai tendencei, un tās pozitīvajai ietekmei uz jaunajiem un vidējiem uzņēmumiem.
Paneļdiskusijā piedalīsies Millenium Communications līdzdibinātāja un izpilddirektore Aleksandra Karpova, kura sniegs jaunāko infomāciju par plašo blokķēdes tehnoloģijas pielietojumu.

Par Aleksandru Karpovu

Aleksandra Karpova ir blokķēdes tehnoloģijas uzņēmuma Crypto PR Lab izpilddirektore. Viņai ir astoņu gadu pieredze blokķēdes tehnoloģijas, finanšu, nekustamā īpašuma un mārketingā līderības jomās Nujorkā. Viņa vadīja nekustamā īpašuma nomas aģentūru, kā arī nodibināja uzņēmumu Millennium Communications. Viņa strādāja ar tādiem atpazīstamiem zīmoliem kā Morgan Stanley, CITI, Douglas Elliman Real Estate un LVH Global. Aleksandra iepazīstinās konferences dalībniekus un tos, kuri vēlas iesaistīties jaunajos Millenium Communication projektos ar uzņēmējvadībā būtiskiem jautājumiem. Viņa ir ieguvusi bakalaura grādu finanšu un ekonomikas zinātnē Baruka koledžā.

PICANTE Tech Conference Europe ir paredzēta, lai apvienotu cilvēkus un vairotu zināšanas, nodrošinot lielisku kontaktu veidošanas ekosistēmu un mācīšanās iespējas, uzsvaru liekot uz ērtumu un komunikāciju. Pēc iepazīšanās ar pasaules klases ekspertiem un satikšanās ar B2B ekosistēmas veidotājiem, visiem konferences apmeklētājiem būs iespēja nobaudīt kādu glāzi dzēriena un atpūsties, iepazīstot vienam otru.

REĢISTRĒJIETIES ŠEIT vai PĀRLŪKOJIET DARBA KĀRTĪBU/PROGRAMMU!
Vietu skaits ir ierobežots (iepriekšēja reģistrēšanās – spēkā līdz 30. jūnijam)

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top