Pasākumi

Reģistrācija konferencei PICANTE TECH EUROPE ir sākusies

Reģistrācija konferencei PICANTE TECH EUROPE ir sākusies

Reģistrācija ir atvērta PICANTE TECH EUROPE konferencei, kas notiks 3. un 4. septembrī Prāgā.

Strauji augošais pasaules ziņu un publikāciju portāls PICANTE Media and Events ir oficiāli atvēris reģistrāciju PICANTE Tech Europe konferencei, kas norisināsies Prāgā no 2019. gada 3. līdz 4. septembrim.

PICANTE Tech Conference Europe ir B2B mārketinga pasākums, kura mērķis ir pievērsties tehnoloģiju nozares svarīgākajām tēmām – blokķēdes un mākslīgā intelekta izmantošanas iespējām mazajos un vidējos uzņēmumos, finanšu un tehnoloģijas attīstībai Eiropā, investīcijas iespējām kvantu tehnoloģijā, nanotehnoloģijā, AR/VR un 5G izmantošanai Lietu interneta segmentā un ārpus tā.

Konference norisināsies Prāgas Vīna Namā Andel, kas atrodas “kosmopolītiskajā” reģionā un ir spējusi no daļēji industriālas teritorijas pārtapt par vienu no Prāgas visapdzīvotākajām vietām.

+150 delegātiem būs iespēja apmeklēt divu dienu mācību un kontaktu veidošanas boutique stila pasākumu ar ļoti daudzām iespējām tā dēvētajā Simtsmaiļu pilsētā.

Jauno uzņēmumu īpašnieki vai vadītāji, mazo un vidējo uzņēmumu īpašnieki / dibinātāji / vadītāji un lielo uzņēmumu vai riska kapitāla pārstāvji ir aicināti pievienoties pirmo biļešu iepriekšpārdošanai, kas būs iespējama līdz 2019. gada 30. jūnijam.

REĢISTRĒJIETIES ŠEIT!

Lai iegūtu informāciju par uzstāšanās iespēju, lūdzu, nosūtiet e-pasta ziņojumu ar savu profilu un kontaktinformāciju uz e-pasta adresi speakercall2019@techconference.eu, un organizatori sazināsies ar jums, cik drīz vien iespējams.

Konferences norises vieta:

  • Vienna House Andel’s Prague (Andel’s by Vienna House Prague)
  • Address: Stroupežnického 21, 150 00 Praha 5-Anděl, Czechia

Lai iegūtu informāciju par sponsorēšanu un partnerību, lūdzu, sazinieties ar:

Betty Tűndikbetty.tundik@techconference.eu (sponsorēšana)

Alexandru Mărgineanalex@techconference.eu (mēdiji, prese, runātāji)

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top