Visas ziņas

2013. gadā saņemtā dzeramnauda kriptovalūtā 5$ vērtībā tagad ir …

Bitkoins un pica

Foto: Unsplash

Kurjers, kurš kopš 2013. gada glabā pirmajā kriptovalūtā saņemtu dzeramnaudu, nolēmis samainīt monētas pret dolāriem. To stāsta kāds Reddit lietotājs.

Saskaņā ar pirmo publikāciju – 2013. gada 28. decembrī pasūtītājs piedāvājis picas piegādātājam izvēlēties dzeramnaudu starp 5 $ un 0,0069 BTC (~ 5 $ pēc tā brīža kursa) papīra makā. Šodien tas ir 337 $.

7 years ago, I gave a pizza guy a $5 tip in BTC (.05 BTC at the time). That $5 tip is now worth over $2850. Today, I received this. from r/CryptoCurrency

Viņš izvēlējās otro variantu un saņēma publisku un privātu atslēgu kopā ar instrukcijām. Pēc septiņiem gadiem kurjers sazinājās ar  Reddit lietotāju btcbible, lai tas viņam palīdzētu samainīt kriptovalūtu pret ASV dolāriem.

Just gave the pizza guy a paper wallet as a tip (0.0069BTC ~ $5) with instructions and email address if he needs help – went better than expected! from r/Bitcoin

Līdzīgi gadījās, kādai no mūsu 2018. gada organizētā konkursa uzvarētājām, kura vinnēja 500 Cardano ADA monētas. Viņa paklausīja ieteikumam nemainīt laimestu uzreiz pret eiro, bet uzgaidīt? Toreiz tas bija 70 eiro, tagad tas jau bija 372 eiro.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top