Tehnoloģijas

Pieaugusi Samsung zīmola vērtība – viens no pieciem labākajiem globālajiem zīmoliem 2022. gadā

Pieaugusi Samsung zīmola vērtība – viens no pieciem labākajiem globālajiem zīmoliem 2022. gadā

Globālā zīmolu konsultāciju kompānija Interbrand ir atzinusi uzņēmumu Samsung Electronics Co., Ltd. par vienu no pieciem labākajiem pasaules zīmoliem 2022. gadā. Katru gadu Interbrand izziņo pasaules 100 labāko zīmolu topu, un šogad Samsung zīmola vērtība tika novērtēta 87,7 miljardu ASV dolāru apmērā. Salīdzinot ar 74,6 miljardiem ASV dolāru 2021. gadā, zīmola vērtība šogad ir pieaugusi par 17% un uzņēmums jau trīs gadus pēc kārtas ierindojas piektajā vietā.

Panākumu pamatā ir Samsung uzlabotie finanšu rādītāji, kas tagad ir tuvu pirmspandēmijas līmenim, un lielāks pieprasījums pēc ietilpīgākām atmiņas ierīcēm, ko izraisīja datu lietošanas apjoma pieaugums. 2021. gadā Samsung zīmola vērtība pieauga par 20%, salīdzinot ar 2020. gadu, un šogad arī turpina izaugsmi. Samsung pirmo reizi iekļuva desmit labāko zīmolu sarakstā 2012. gadā, ierindojoties devītajā vietā, un katru gadu uzņēmumam ir izdevies pakāpties augšup, 2017. gadā sasniedzot sesto vietu, bet 2020. gadā – piekto vietu.

Dažādi Interbrand vērtētie faktori, kas palīdzējuši stiprināt Samsung zīmola vērtību

2021. gada beigās Samsung Electronics izveidoja Device eXperience nodaļu, lai veicinātu sinerģiju starp saviem produktiem un uzlabotu lietošanas pieredzi klientiem. Līdztekus šiem pasākumiem Samsung ir integrējis lietotni SmartThings daudzu savu produktu kategorijās, radot plašu ekosistēmu, kas balstās uz savienotu pieredzi un ļauj izmantot tehnoloģiju sniegtās priekšrocības. SmartThings arī ļauj patērētājiem maksimāli izmantot gan tās Samsung ierīces, kas jau ir viņu rīcībā, gan trešo pušu produktus.

Samsung arī ir izveidojis platformu “Future Generation Lab”, lai rosinātu autentiskas diskusijas un rīcību par aktivitātēm, kas svarīgas nākamajai paaudzei. Platformas ietvaros gūtās atziņas tika piemērotas produktiem, to attīstībai un mārketinga aktivitātēm.

Samsung izaugsmi veicināja ne tikai inovatīvu produktu izstrāde, kas balstīta uz patērētāju pieredzes pilnveidošanu, bet arī progresīvas tehnoloģijas, piemēram, mākslīgā intelekta (AI), 5G, autobūves un robotikas industrijas, nepārtraukti ieguldot to attīstībā.

Interbrand pasaules labāko zīmolu saraksts ir veidots atbilstoši novērtējot katra zīmola vērtību, kas iegūta, visaptveroši analizējot uzņēmuma finanšu rādītājus, zīmola ietekmi uz klientu pirkumiem un zīmola konkurētspēju.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top