Ethereum

Pieaugušo komisijas maksu dēļ Ethereum tīklā samazinājies apstrādāto transakciju skaits

2. jūlijā Ethereum tīklā veiktas tikai mazāk nekā 500 000 transakcijas. Kopš 2018. gada sākuma diennaktī apstrādājamo transakciju skaits nav krities zemāk par 650 000 – 750 000 vienībām.

Ethereum transakciju izmaksu pieaugums

Visticamāk, ka tas noticis pēkšņi pieaugušo komisijas maksu dēļ, kuru apmērs 2. jūlijā sasniedza 1 $, neraugoties uz to, ka tīkls izmantoja tikai pusi savas produktivitātes. Publikācijas brīdī gan komisijas maksa bija samazījājusies uz 0,587 $.

Kāds  acīmredzot maksā nepamatoti augstas komisijas maksas, paaugstinot tīkla Ethereum resursu izmantošanas izmaksas visiem dalībniekiem.

Tostarp vairāki lietotāji to saista ar “apzinātu uzbrukumu tīklam, kas realizēts, izmantojot apšaubāmu airdropu” un balsojot biržā FCoin, kura praktizē modeli – “mainings ar transakcijām”.

Ethereum transakcijas apmaksas izmaiņas

Eksperti uzskata, ka augstās komisijas maksas nākotnē var būtiski ietekmēt tīkla efektivitāti un padarīt to par lietošanai nederīgu.

Atgādināsim, ka janvārī daudzas kriptovalūtu biržas apturēja Ethereum izvadīšanu tīkla pārslodzes dēļ. Tad tas bija saistīts ar strauju lietotāju aktivitātes pieaugumu un spēles CryptoKitties uzsākšanu, kas piesaistīja pastiprinātu interesi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top