Bez tēmas

Piecas unikālas Latvijā radītas Ziemassvētku dāvanas

Lai atbalstītu vietējos ražotājus un veicinātu Ziemassvētku dāvanu iegādi pie Latvijas komersantiem, Omniva radījusi virtuālu platformu davanas.omniva.lv, kurā apkopotas 50 Latvijas amatnieku un mājražotāju zīmolu preces. Tostarp unikāli un atraktīvi piedāvājumi gan sievietēm, gan vīriešiem, bērniem, labsajūtai un mājas labiekārtošanai.

Omniva piedāvā piecu unikālu dāvanu idejas ar īpašu stāstu un pievienoto vērtību, kas būs lielisks pārsteigums dāvanas saņēmējam.

1. Recycling is the New Black dabai draudzīgas rotas

Recycling is the New Black rada dabai draudzīgas rotas no otrreiz pārstrādātiem materiāliem. Otrā dzīve tiek dota ražošanas pārpalikumiem, atgriezumiem, nokalpojušām sadzīves un industrijas precēm. Radošas sievietes novērtēs, piemēram, auskarus no velosipēda riepas kameras, augļu uzglabāšanas kastes vai apģērba birkām.
Recycling is the New Black dabai draudzīgas rotas

2. Volfwood ekskluzīvi aksesuāri no vecu rokas pulksteņu un kabatas pulksteņu daļām

Volfwood rada ekskluzīvus aksesuārus vīriešiem un sievietēm ar unikālu dizainu. Tie veidoti no vecu rokas pulksteņu un kabatas pulksteņu daļām – zobratiņiem, pulksteņa mehānismiem utt. Tās ir aproču pogas, piekariņi, rokassprādzes un citas lietas, kas piestāvēs ekstravagantai personībai.

Volfwood ekskluzīvi aksesuāri no vecu rokas pulksteņu un kabatas pulksteņu daļām

3. MĪCI bērniem drošs plastilīns

MĪCI ir Latvijā ražota bērniem droša veidošanas mīkla-plastilīns, kas gatavota tikai no pārtikā izmantojamām izejvielām. Spēlējoties ar MĪCI mīklu, mazāki bērni var gan pavingrināt rociņas, gan attīstīt runu, kas ir ļoti svarīgi agrīnā bērna attīstības posmā.

MĪCI ir Latvijā ražota veidošanas mīkla/plastilīns bērniem

4. Easypot augu abonēšana

Easypot būs labākā dāvana kādam, kam patīk istabas augi. Tas ir augu piegādes abonements vienam, trim vai sešiem mēnešiem. Katru mēnesi saņēmējam tiks piegādāts kāds istabas augs – tas būs patīkams pārsteigums, jo auga nosaukums atklāsies, tikai to saņemot!

Dāvana Easypot augu abonēšana

5. YourWorldMap koka pasaules karte

Latvijas ģimenes zīmols no koka rada rokdarbus un unikālus aksesuārus YourWorldMap pasaules kartes ir satriecoši un ārkārtīgi smalki sienas dekori, kas izgatavoti no bērza saplākšņa. Detalizētās un precīzās pasaules kartes ir radoša un vērtīga dāvana, kas sagādās prieku ikvienam.

YourWorldMap koka pasaules karte

“Šajos svētkos atbalstīt vienam otru šķiet tik svarīgi kā vēl nekad iepriekš. Arī mēs vēlamies sniegt palīdzīgu roku vietējiem tirgotājiem, tāpēc aicinām svētkos iepriecināt savus tuvos ar Latvijā radītām dāvanām. Valstī noteiktās ārkārtējās situācijas dēļ svētkus ieteicams pavadīt tikai savas ģimenes lokā, bet dāvanas tālākiem radiem un draugiem var ērti nosūtīt teju uz jebkuru vietu Latvijā, izmantojot kādu no 208 Omniva pakomātiem,” uzsver Omniva Latvija vadītāja Beāte Krauze-Čebotare.

Omniva atgādina, ka decembrī ziedos 10 centus par katru klientu, kas pēc SMS saņemšanas savu sūtījumu no pakomāta izņems trīs stundu laikā, 17 jaunu atpūtas krēslu vecākiem iegādei Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības observācijas nodaļā.

SIA Omniva Latvija dibināta 2012.gadā un sniedz sūtījumu loģistikas, informācijas loģistikas un e-rēķinu apstrādes pakalpojumus. Omniva ir plašākais pakomātu tīkls Baltijā, kas nodrošina kvalitatīvu, ātru un drošu servisu preču piegādei un ir pieejams 24 stundas diennaktī. Šobrīd Latvijas Omniva tīklā ir 208 pakomāti, kas izvietoti 97 apdzīvotās vietās Latvijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top