Visas ziņas

“Tele2”: pieprasījums pēc eSIM pakalpojumiem aug līdz ar viedpulksteņu popularitāti

"Tele2": pieprasījums pēc eSIM pakalpojumiem aug līdz ar viedpulksteņu popularitāti

Foto: Pixabay

Mobilo sakaru operatora “Tele2” dati liecina, ka pieprasījums pēc viedpulksteņiem pēdējā gada laikā palielinājies par aptuveni 20%, bet bezvadu austiņām – par 62%. Turklāt arvien vairāk klientu vēlas iegādāties “pilnu komplektu” – eSIM, viedtelefonu, viedpulksteni un bezvadu austiņas.

“Pieprasījuma pieaugums pēc viedpulksteņiem skaidrojams ar to, ka iedzīvotāji arvien vairāk novērtē viedpulksteņu priekšrocības, piemēram, iespēju atbildēt uz zvaniem, pieslēgties mobilajam internetam, ērti norēķināties par pirkumiem kā arī sportošanas laikā bezvadu austiņās ērti klausīties iecienīto mūziku,” stāsta “Tele2” komercdirektors Raivo Rosts. “Vienlaicīgi šo dažādo viedierīču veiksmīgai sinhronizācijai un ērtai lietošanai būtisks ir eSIM nodrošinājums, kas šobrīd ir pieejams klientiem, kuriem ir eSIM atbalstošas ierīces un pēcapmaksas tarifu plāna pieslēgums.”

eSIM jeb virtuālā SIM karte ļauj ērti apvienot vairākus numurus vienā telefonā, kā arī saņemt zvanus, īsziņas un izmantot mobilo internetu viedpulkstenī arī tad, ja telefons būs atstāts mājās vai ir izslēgts. eSIM aizvieto visiem labi zināmo plastikāta SIM karti un ļauj izmantot viedierīces bez fiziskas SIM kartes ievietošanas.

Šobrīd “Tele2” eSIM atbalsta dažādu modeļu “iPhone” un “Samsung” viedtelefoni, kā arī “Samsung” viedpulksteņi, par kuriem informācija atrodama “Tele2” mājas lapā. Esošajam pieslēgumam eSIM var pasūtīt pašapkalpošanās portālā mans.tele2.lv vai arī “Tele2” mobilajā lietotnē. Savukārt, iegādājoties jaunu pieslēgumu, eSIM var iegādāties internetveikalā vai “Tele2” klientu centrā.

Par uzņēmumu

“Tele2” ir mobilo sakaru līderis Latvijā – uzņēmuma klienti ir gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju. Uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, “Tele2” nodrošina vidēji ātrāko mobilo internetu Latvijā un 4G tīkla pārklājumu, kas ir pieejams 99% iedzīvotāju. 2019.gada vasarā “Tele2” pirmais Latvijā iedarbināja 5G tehnoloģiju Rīgā. Uzņēmums ir daļa no “Tele2 AB” grupas un ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.

Informāciju sagatavoja Oskars Fīrmanis, “Tele2” sabiedrisko attiecību vadītājs Latvijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top