Tehnoloģijas

Pircējs, kurš iegādājās augstākās klases Lada automašīnu Vesta NG Techno jau pēc nedēļas atgriež to salonā

Pircējs, kurš iegādājās augstākās klases Lada automašīnu Vesta NG Techno jau pēc nedēļas atgriež to salonā

Stāsts par automašīnas Lada Vesta iegādi un atgriešanu ir publicēts Youtube kanālā Lada Online. Iemesls ir defekti un slikta kvalitāte.

Augusta beigās kāds auto pircējs no Sterlitamakas (Baškortostānā, Krievijas Federācijā) no dīlera iegādājās jaunu Lada Vesta NG pilnākajā Techno komplektācijā, taču auto izrādījās pārāk problemātisks.

Automašīnai bija daudz defektu! Bremžu suporti sprūda, stiklu tīrītāji apstājas pie pirmā ātruma, multividei un spidometra ekrānam bija traucējumi, stūres ratā nedarbojas viens no taustiņiem, automašīna periodiski neiedarbojas no pirmās reizes. Un tie vēl nebija visi trūkumi.

Pircējs pastāstīja, ka automašīna jau nākamajā dienā pēc iegādes tika atvesta uz servisu, un pēc vairākiem neizdevušiem mēģinājumiem novērst defektus viņš nolēma automašīnu atdot dīlerim (pēc nedēļas). Autotirgotājs atzina defektus un atmaksāja pilnu automašīnas vērtību.

“Manā gadījumā oficiālais dīleris rīkojās kompetenti, likumā noteiktajā termiņā atbildēja uz pretenziju, apmierināja to un atmaksāja naudu pilnā apmērā,” viņš piebilda.

Bet vai tas tā būs vienmēr un kas būs, ja visi pircēji rīkosies līdzīgi? Papildus slogs AvtoVaz rūpnīcām vēl sāksies pēc ASV sankciju uzlikšanas, jo diez vai visi iepriekšējie partneri no Ķīnas būs ar mieru turpināt iepriekšējo sadarbību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top