Tehnoloģijas

Ierastie tiešsaistes veikali var kļūt par vēsturi. Ķīnā sācis strādāt pirmais 3D veikals

3D onlain veikali

 

Nākotnes veikalu izveidē tiek izmantota 3D kartografēšanas tehnoloģija.

Ķīnas kompānija Tmall oficiāli paziņojusi par jauna 3D veikala atklāšanu, kas pircējiem ļauj virtuāli pastaigāties pa milzīgu tirdzniecības centru un izvēlēties sev vēlamās preces.

Izveidojot tamlīdzīgus nākamās paaudzes veikalus, tiek izmantota 3D kartografēšanas tehnoloģija. Turklāt šajā Tmall iniciatīvā sākotnēji piekrita piedalīties vairāk nekā 100 lielas kompānijas – tostarp IKEA.

Izmantojot tādus 3D veikalus, potenciālie pircēji varēs apskatīt visu preču sortimentu un iepirkties, neizejot no mājām. Šī inovācija tika ieviesta sakarā ar ieilgušo koronavīrusa pandēmiju. Tādējādi cilvēki varēs izvairīties no tirdzniecības centru apmeklejumiem.

Analītiķi ir pārliecināti, ka līdz ar piektās paaudzes interneta izplatību 3D iepirkšanās servisi kļūs arvien populārāki. Salīdzinot ar parastajiem tiešsaistes veikaliem – 3D veikalu priekšrocības ir tādas, ka preču izvēles un iegādes process kļūst interaktīvāks un aizraujošāks, un cilvēki praksē sāk sajust visus jauno tehnoloģiju jaukumus.

Kā iepriekš vēstīts – sākotnēji Tmall 3D veikalā parādījās vairāk nekā 100 pazīstamu zīmolu preces. Piemēram, IKEA tirdzniecības zona aizņem 3000 kvadrātmetru platību, kas maksimāli precīzi reproducēti mērogā 1:1.

 

Iepirkšanās internetā 2020

https://news.mydrivers.com/

Avots: Mydrivers

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top