Visas ziņas

Platforma blockchain līgumu noslēgšanai par nodomu nodarboties ar seksu

Platforma blockchain līgumu noslēgšanai par nodomu nodarboties ar seksu

Platforma blockchain līgumu noslēgšanai par nodomu nodarboties ar seksu

Krievijas kompānija  Legium izveidojusi platformu blockchain līgumu noslēgšanai par nodomu nodarboties ar seksu. Kā kompānijas pārstāvji paziņojuši – līgums būs pierādījums brīvprātīgai dalībai intīmos sakaros.

Līgumā var norādīt pieļaujamās robežas un vēlmes seksā, piemēram, skūpsti ar mēles iekļūšanu mutē vai sekss, izmantojot rotaļlietas.

Darījumam ir juridisks spēks un tas paredz atbildību par procesa videofilmu un fotogrāfiju izplatīšanu, ja tas nav paredzēts iepriekš. Pakalpojums ir pilnībā bezmaksas. Līgums ir spēkā no parakstīšanās brīža 24 stundu laikā.

Tomēr serviss negarantē pilnīgu anonimitāti. Tiem, kas vēlas seksa līgumu saglabāt blockchain – jānorāda personas dati e-pasts un tālruņa numurs.

“Līgums pieļauj vienas vai abu pušu atteikšanos no dalības seksuālā darbībā gadījumā, ja radušās nesaskaņas, galvassāpes vai citi nepārvaramas varas apstākļi”, – teikts servisa vietnē.

Atzīmēsim, ka Legium nodarbojas ar tādu līgumu slēgšanu blockchain, kam ir juridisks spēks. Atgādināsim – pagājušajā gadā Rospatent saņēma pieteikumu kriptobordeļu tīkla izveidei valsts lielākajās pilsētās.

Legium mājaslapa

Ir vel kāda niša atlikusi, kura nav mēģināta ar blockchain saistīt? 🙂

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top