Tokeni

Platforma PornVisory ieviesīs atlīdzību tokenos par erotiska satura skatīšanos

Atlīdzība par video skatīšanos

Pieaugušo platformas PornVisory izveidotāji plāno ieviest natīvus tokenus PVY, kas skatītājiem tiks ieskaitīti par satura skatīšanos. Tā vēsta Cointelegraph.

Projekta dibinātāja Veronika Noskēze uzskata, ka pastāv dabiska sinerģija starp kriptovalūtām un “industriju 18+”, jo tai nepieciešami anonīmi maksājumu veidi.

Kā piemēru Noskēze minējusi šīs sfēras galvenā spēlētāja PornHub piespiedu pāreju no PayPal uz kriptovalūtu Verge pēc tam, kad maksājumu gigants bija bloķējis resursu. Šī gada sākumā Pornhub kā maksājumu līdzekli pievienoja USDT.

“Mūsu industrijā ir ļoti daudz jautājumu saistībā ar konfidencialitāti un reputāciju. Piemēram, jūs, iespējams, nevēlēsieties apmaksāt savu premium profilu, izmantojot bankas kontu, kas ir pieejams jūsu dzīvesbiedram”, – piesaisti kriptovalūtām paskaidroja PornVisory vadītāja.

Piemērs atdarināšanai bija tokens Basic Attention Token (BAT), ko izmanto interneta pārlūkā Brave. Lietotāji saņem BAT tokenus par reklāmu skatīšanos, kas bloķētas pēc noklusējuma. Analogi plāno rīkoties arī PornVisory – par līdzīgām darbībām piešķirot tokenus PVY.

“Koncepcija ir vienkārša: lietotāji saņems naudu par “pieaugušo” filmu skatīšanos un tad, kad viņi kopumā mijiedarbojas ar platformu Pornvisory”, – paskaidroja Noskēze.

Tokenu izlaidei tiks piesaistīta trešās puses video satura vietnes aktivizēšana  un arī straumēšanas platforma. Pašlaik PornVisory ir tikai ziņu vietne itāļu valodā, kurai drīz būs versija angļu valodā.

Saskaņā ar Noskēzes teikto – resurss neplāno rīkot ICO, bet tā vietā veiks airdrop. Līdz šim kompānija ir attīstījusies par dibinātāju līdzekļiem, bet līdz ar platformas popularitātes pieaugumu plāno piesaistīt investorus-eņģeļus.

Saskaņā ar izdevuma informāciju – projekta dibinātājai ir bagāta mārketinga pieredze industrijā, kas ļāva viņai nodibināt svarīgus sakarus nākamo partnerattiecību veidošanai. Tiek prognozēts, ka tokenus PYV varēs tērēt straumēšanas platformās un seksšopos.

Tehnisko pusi nodrošinās Šveices jaunuzņēmums Deepit. Kompānijas vadītājs Mauro Baeli uzskata, ka blokķēdes izmantošana ļaus PornVisory būt soli priekšā konkurentiem, jo ​​šādām idejām ir liels potenciāls.

Avots: Cointelegraph

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top