Visas ziņas

Platforma Swytch apkārtējās vides aizsardzībai

Uz blokķēdes tehnoloģijas balstīta platforma Swytch apkārtējās vides aizsardzībai.

Pēdējo gadu laikā cilvēki arvien biežāk sāk apzināties klimata pārmaiņu negatīvo ietekmi uz Zemi. Pavisam nesen ir veiktas inovācijas atjaunojamās enerģijas nodrošināšanas jomā, tās izmaksas ir kļuvušas zemākas un ir plānots to padarīt par ekonomiski labāko enerģijas avota risinājumu. Tomēr, lai gan daudzas valdības ir mēģinājušas rosināt cilvēkus samazināt siltumnīcefekta gāzu un CO2 gāzes emisiju, ne vienmēr šiem centieniem ir bijuši pozitīvi rezultāti un vides piesārņojums joprojām ir nozīmīgs jautājums visā pasaulē.

Swytch projekta komandas mērķis ir atbalstīt atjaunojamās enerģijas avotu risinājuma attīstību un atrisināt jau ilgi pastāvošās problēmas vides aizsardzībā. Swytch ir izveidojusi uz blokķēdes tehnoloģiju balstītu platformu, lai pārbaudītu un novērtētu atjaunojamās enerģijas ietekmi uz apkārtējo vidi un veiktu citas ilgtspējīgas darbības siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšanai. Īpaši nozīmīgi ir tas, ka Swytch projekta komanda atbalsta un piešķir atlīdzības tokenu veidā saviem klientiem, koroprorācijām un nevalstiskajām organizācijām, kas piedalās dažādos pasākumos siltumnīcefektu gāzu emisijas samazināšanā. Tādējādi Swytch projekta komanda rosina domāt par viedākām investīcijām un dažādu politisku lēmumu pieņemšanu, kas skar pasaules visgrūtāk risināmos jautājumus saistībā ar vides aizsardzību.

Kas attiecas uz Swytch darbību, tad platforma ir balstīta uz blokķēdes tehnoloģiju un Open Oracle, projekta komanda ir arī nodrošinājusi platformas lietotājiem tokenus kā atlīdzību par piedalīšanos apkārtējo vidi aizsargājošos pasākumos. Blokķēdes tehnoloģija nodrošina daudz efektīvākus un uzticamākus līdzekļus darba un ražošanas pierādījumam, kā arī pārredzamus ierakstus un datu drošību blokķēdes tīkla lietošanai. Piešķirtie tokeni kalpo arī kā atlīdzība enerģijas ražotājiem un ļauj platformas lietotājiem pilnībā izmantot platformas piedāvātos pakalpojumus. Open Oracle izmanto AI un datorapmācību, lai nodrošinātu vairākus konkurējošus modeļus, kuru mērķis ir noteikt tokenu sadalījumu tīkla lietotājiem. Kopumā tiks izveidota inovatīva atlīdzības sistēma, kas nodrošinās globālu, uz tirgu balstītu stimulāciju oglekļa dioksīda emisijas samazināšanai.

Kas ir Swytch

Sākotnēji Swytch platformas mērķis būs nodrošināt atbalstu atjaunojamās enerģijas ražotājiem tokenu veidā. Ar laiku platformas lietotāju skaits palielināsies, gan organizācijas, gan atsevišķas personas nopelnīs tokenus, piedaloties dažādos ekodraudzīgos pasākumos, kā piemēram, būs iespēja promotēt elektromobīļus kā videi draudzīgākos transporta līdzekļus. Nākotnē Swytch projekta komanda plāno piešķirt atlīdzības arī tiem, kuri veic jebkāda veida darbības, kas labvēlīgi ietekmē apkārtējo vidi un nodrošina oglekļa dioksīda emisijas samazinājumu. Lai atbalstītu šo vīziju, platformai būs piekļuve datiem IoT ierīcēs, akumulatoros, EV lādētājos, viedajos skaitītājos un citās ierīcēs, lai noteiktu dažādu platformas lietotāju uzvedības modeli.

Swytch platformas labākie aspekti: globālā oglekļa tirgus darbības uzlabošana, personu un kompāniju atbalsts tokenu veidā par dalību ekodraudzīgos pāsākumos un investīciju veikšanā atjaunojamās enerģijas resursos, vērtīgu datu iegūšana ekodraudzīgas politikas veidošana un dažadu ar vides aizsardzību saistītu lēmumu pieņemšana. Šobrīd projekta komanda ir izveidojusi sadarbību ar lielu skaitu dažādu kompāniju atjaunojamās enerģijas un blokķēdes tehnoloģijas jomā, kas palīdzēs projekta turpmākai attīstībai.

Jūs varat atbalstīt Swytch projekta komandu, piedaloties Token Sale pasākumā, kurš notiks šī gada 12. jūnijā, tāpat ir iespēja sekot līdzi Swytch komandas jaunumiem sociālās tīmekļa vietnēs Twitter, Facebook vai Telegram un apmeklēt projekta komandas izveidoto mājaslapu, apskatīties viņu izveidoto video materiālu saistībā ar šo projektu un lasīt jaunākās ziņas par projekta attīstību.

Platformas Swytch mājas lapa https://swytch.io

Video kas ir Swytch

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top