Visas ziņas

Platformas Bitconnect izstrādātājs ir arestēts

Platformas Bitconnect izstrādātājs tika arestēts Atkal parādījušās ziņas par vienu no lielākajiem kriptovalūtas izkrāpšanas gadījumiem pēc tam, kad Deli ir arestēts viens no krāpnieciskās kriptovalūtas platformas izstrādātājiem. Dāvals Mavanī, kurš izstrādāja Bitconnect vietni, deportēts no Abū Dabī uz Deli, vēsta kāds vietējais ziņu avots..

2017. gadā Mavanī noalgoja Divišsu Dardži, lai izveidotu tīmekļa vietni kriptovalūtas izkrāpšanai 3,2 miljardu ASV dolāru vērtībā. Policija uzskata, ka Mavanī labi pārzina kriptovalūtas pasauli un Ponci shēmas darbību, kuru viņš centās realizēt ar platformas starpniecību. Divišs Dardži jau iepriekš tika arestēts, arī Deli lidostā.

Gada sākumā tviterī parādījās ziņas, ka Bitconnect atgriežas un būs pieejama Bitconnect 2.0 versija. Bija apgalvots, ka Bitconnect 2.0 sāks darboties 1. jūlijā.
Kriptovalūtas vietnē bija norādīts sekojošais:
BitConnect koinus var ieguldīt Bitconnect kreditēšanas platformā, tikai izmantojot pieeju no informācijas paneļa. Šī ieguldījumu iespēja ietver peļņas gūšanu no Bitconnect tirdzniecības robotprogrammatūras un volatitātes programmatūras. Jūs saņemsit ikdienas peļņu atkarībā no jūsu ieguldījuma izvēles“.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top