Visas ziņas

Platformas, kurās var iepirkties ar kriptovalūtu 2020. gadā

Platformas, kurās var iepirkties ar kriptovalūtu
Lai arī tiešsaistes tirdzniecības giganti “Amazon” un “eBay”, ir padarījuši iepirkšanos tiešsaistē pārsteidzoši vienkāršu, taču tie nepiedāvā iespēju veikt maksājumus, izmantojot kriptovalūtu, lai arī šāda vēlme no daudzu pircēju puses kļūst arvien aktuālāka.

Lai gan pēdējo trīs līdz četru gadu laikā šajā tirgū ir ienākuši vairāki jaunizveidoti uzņēmumi, kas nodrošina iepirkšanās iespēju ar kriptovalūtu, ir jāatrisina noteikti jautājumi, pirms nozare var patiešām uzplaukt.

Saraksts ar mazumtirgotājiem, kas tiešsaistē maksājumos pieņem ne tikai bitkoinus, bet arī veselu virkni citu populāru kriptovalūtu.

Overstock.com

Overstock.com tiek uzskatīts par vienu no labākajiem iepirkšanās veikaliem bitkoinu īpašniekiem. Īpaši svētku laikā pircējiem šī vietne var būt ļoti izdevīga, jo tā ļauj iegādāties dažādas preces, izmantojot kriptovalūtu – sākot no televizoriem līdz mēbelēm, un beidzot ar golfa aprīkojumu. Norēķinu process nav sarežģīts, ir tikai  jānoklikšķina uz pogas “Maksāt ar kripto” un jāseko līdzi norādījumiem.

Lai gan Overstock.com savā mobilajā vietnē tomēr neatļauj veikt maksājumus bitkoinos, tas tomēr ļauj klientiem izmantot bitkoinus kopā ar derīgām dāvanu kartēm, kuponiem un kredītpunktiem. Naudas atmaksas gadījumā Overstock.com atmaksā precīzu naudas summu kriptovalūtā atbilstoši iepriekš veiktā darījuma summai.

Alagoria

Lai gan tādos veikalos kā kā Walmart, Home Depot un Amazon ir jānorēķinās ar fiat valūtu, Alagoria saviem klientiem ļauj saņemt 10% atlaidi visiem pirkumiem, kas veikti caur HomeDepot un Walmart, izmantojot kriptovalūtu.

Lai iepirktos Alagoria, klientiem platformā preču meklēšanas joslā vienkārši ir jāiekopē produkta URL, kuru viņi vēlas iegādāties. Pēc tam viņi var veikt apmaksu par preci, izmantojot izvēlēto kriptovalūtu un valūtas konvertācijas kursu, kas ir noteikts pirms maksājuma veikšanas.

Kad maksājuma process ir pabeigts, Alagoria paziņo klientiem par paveikto pasūtījumu un norāda sūtījuma izsekošanas numuru.

Visbeidzot, uzņēmums ļauj klientiem izmantot Walmart un Home Depot dāvanu kartes ar atlaidi, lai izpildītu pasūtījuma maksājumus, un pat šobrīd ir pieejams pirkšanas piedāvājums lielākajai daļai iepriekš minēto mazumtirgotāju dāvanu karšu.

eGifter

Cilvēki, kas vēlas iepriecināt savus mīļos ar premium dāvanu kartēm, var izmantot platformu eGifter, kas klientiem ļauj iegādāties plašu dāvanu karšu klāstu no tādiem plaši pazīstamiem zīmoliem kā Amazon, Apple, Macy’s, Adidas un GameStop. Preces var iegādāties fiziskā vai digitālā formā, izmantojot digitālās valūtas (piemēram, BTC, BCH, Dash, LTC un ETH).

Tāpat kā daudzi citi mazumtirdzniecības uzņēmumi šodien, eGifter izmanto punktu sistēmu. Pastāvīgie klienti var saņemt eGifter punktus katru reizi, kad iegādājās dāvanu karti. Pēc tam šos punktus var izmantot, lai iegūtu atlaides pirkumiem.

Bitcoin Superstore

Bitcoin Superstore ir ideāls tiem, kuri vēlas iepirkties Amazon.com, izmantojot kripto. Neskatoties uz to, ka platformas galvenā mītne atrodas ASV, tā nodrošina atsevišķu preču piegādes pakalpojumus arī uz Latviju.

Platforma ir noderīga arī ceļotājiem, jo tajā ir iespējams caur Expedia vai Priceline rezervēt lidojumus un viesnīcas numuriņus.

Bitcoin Superstore platformu ir ērti lietot, klientiem ir tikai jāiekopē produkta URL norādītajā meklēšanas joslā un jāpievieno cena, lai platforma varētu automātiski aprēķināt piemērojamo pārdošanas nodokli un uzrādīt lietotājam galīgo maksājamo summu.

Bitcoin Superstore šobrīd atbalsta lielu skaitu kriptovalūtu. Vietnē ir pieejams arī plašs dāvanu karšu un atlaižu kuponu klāsts elektronikas preču un ceļojumu iegādei.

CheapAir

Tie, kuri vēlās ceļot, var izpētīt platformu CheapAir.com, jo pašlaik tajā ir daudz atlaižu piedāvājumi lidojumiem.

Šīs platformas lietotāji var veikt apmaksu bitkoinos. Apmaksas process ir vienkāršs, preces apmaksas brīdī cena par preci tiek aprēķināta, pārvēršot samaksu no ASV dolāriem uz kriptovalūtu.

Newegg

Tehnoloģiju cilvēkiem, kas vēlas iegādāties jaunāko elektroniku Newegg ir tam vispiemērotākā platforma. Vietne lietotājiem piedāvā plašu preču klāstu, sākot no augstākās klases spēļu klēpjdatoriem, personālajiem datoriem, aparatūras komponentēm un audio / video iekārtām. Turklāt platforma piedāvā arī kvalitatīvus produktus no tādiem plaši pazīstamiem zīmoliem kā Microsoft, GigaByte, Corsair, AMD, Msi un Seagate.

Platformas lietotāji, veicot apmaksu par preci, vienkārši noskenē QR kodu un nosūta nepieciešamo kriptovalūtas summu uz norādīto adresi. Kad Newegg platforma ir saņēmusi apmaksu, klientam tiek nosūtīts e-pasta apstiprinājums, kurā ir visa informācija par pirkumu un preces piegādi.

Olodolo

Tie, kas vēlas iegādāties apģērbu, rotaslietas, kosmētiku un modes aksesuārus, var doties uz Olodolo platformu, kur ir iespējams iegādāties preces no Aliexpress, izmantojot kriptovalūtu.

Preču piegāde ir iespējama uz daudzām pasaules valstīm, un visus maksājumus apstrādā POS operators – Coinpayments. Pirms apmaksas ir iespējams redzēt piegādes samaksu  un citas nodokļu maksas. Platformā var norēķināties ar bitkoiniem,  Litecoin un Ethereum. Uzcenojums par starpnieka pakalpojumiem varētu būt gan mazāks.

 

* Atsevišķos gadījumos preču vai dāvanu karšu sūtīšanas noteikumus veikali var mainīt un uz Latviju preces var tikt nepiegādātas. Par to veikals paziņos, pirms pirkuma veikšanas. 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top