Visas ziņas

Pirmās atsauksmes par PlayStation 5 konsoli

Playstation 5 testi

Kompānija Sony pagaidām iedevusi testēt PlayStation 5 spēļu konsoles tikai Japānā.  Japāņu mediju sāk publicēt materiālus par pirmajiem iespaidiem, atzīmējot konsoles izmērus un slavē dzesēšanas sistēmu.

Atsauksmes par PlayStation 5

Kā raksta Dengeki (via VGC) – PlayStation 5 klusums izrādījās daudz iespaidīgāks pat par lejupielādes ātrumu. Pusotru stundu spēlējot Godfall un Astro’s Playroom, konsoles iebūvētais SoC nesakarsa vairāk par 60 grādiem pēc Celsija. Turklāt dzesēšanas sistēmas ventilatori bija tik tikko dzirdami.

 “Es vēlos atzīmēt, ka ventilatoru klusums iespaido vairāk nekā lejupielādes ātrums. Noteikti ir cilvēki, kuriem tas ir svarīgi. Spēlējot Astro’s Playroom un Godfall, es pat nepamanīju ventilatora skaņu. Visbeidzot – kad es pieskāros pašai ierīcei, tad korpuss nebija karsts”.

Žurnālists secināja, ka spēlētājiem nevajadzētu uztraukties par dzesēšanas sistēmu. Tajā pašā laikā PlayStation 5  ir sanākusi liela konsole. Ja plānojat to novietot PS4 vietā, tad parūpējieties, lai konsoles aizmugurē un sānos būti papildus 10-15 centimetri.

“Vēlos teikt, ka galvenā bloka lielums ir sanācis samērā liels. Tā kā tas ir diezgan apjomīgs, tad es ieteiktu to novietot vietā, kur ir lielāka telpa pienācīgai ventilācijai”.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top