Tehnoloģijas

PlayStation 5 fotoattēli parāda konsoles lielumu

Spēļu konsoles PlayStation 5 ārējais izskats pārsteidz geimerus. Atšķirībā no Microsoft – kompānija Sony nolēmusi atkāpties no klasiskā dizaina, piešķirot konsoles korpusam V veida izskatu. Sony pagaidām nav atklājusi PS5 gabarītus, bet šo trūkumu novērsusi ASV Federālā sakaru komisija (via VGC).

PlayStation 5 izmēri

Aģentūra publicējusi neapstrādātus konsoles attēlus blakus speciālam lineālam. Tādējādi PlayStation 5 izmērus var novērtēt ne tikai ar acumēru.

PlayStation 5 gabarīti (horizontāli):
• PS5: 390 mm x 104 mm x 260 mm (platums, biezums, garums)
• PS5 Digital Edition: 390 mm x 92 mm x 260 mm (platums, biezums, garums)

Ja konsoli salīdzina ar PlayStation 4 Pro, tad “spēļu stacijas” piektā versija plauktā tomēr aizņems vairāk vietas. Konsole ir 295 mm plata, 327 mm gara un 55 mm bieza. Runājot par ierīču svaru, tad parastais PlayStation 5 ar Blu-ray piedziņu sver 4,5 kg, bet “bez diska” PS5 – 3,9 kg. Salīdzinājumam: PlayStation 4 Pro sver 3,3 kg kodolu procesoru Zen.

Atgādinām, ka PlayStation 5 īpašnieki saņems mainīgas frekvences 3,5 GHz procesoru Zen 2 Cores. Par grafiku atbild RDNA 2 ar 36 skaitļošanas blokiem ar 10,28 teraflopu jaudu. Pēc Sony Eiropas biznesa vadītāja Saimona Rattera sacītā – kompānija ir uzlabojusi dzesēšanas sistēmu, lai padarītu to klusāku. Turklāt – saskaņā ar baumām – PS5 tikusi pie dārgākas dzesēšanas sistēmas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top