Visas ziņas

PlayStation 5 kontrolieris Dualshock var iegūt biosensorus spēlētāju emociju kontrolei

PlayStation 5 kontrolieris Dualshock

Par PlayStation 5 kontrolieriem Dualshock ir zināms maz, jo Sony pastāstīja tikai par jauno vibroreakcijas tehnoloģiju. Tomēr, spriežot pēc jaunā patenta, kontrolleris var iegūt vēl progresīvāku  sistēmu.

Kas zināms par PlayStation 5 kontrolieriem Dualshock

Tīklā parādījies kārtējais dokuments par Sonu tehnoloģiju reģistrāciju. Šoreiz kompānija ir izgudrojusi bioloģiskās atgriezeniskās saites tehnoloģiju PlayStation kontrolierī. Saskaņā ar ieceri – sistēmai jāseko līdz spēlētāja plaukstu svīšanai un sirdsdarbībai, lai pēc tam ietekmētu spēles procesu.

Kā piemēru Sony min šausmu spēles. Tehnoloģija nolasīs biorādītājus un mērīs baiļu līmeni. Ja sistēma uzskatīs, ka spēlētājs ir pārāk nobijies, tad tā var samazināt pretinieku skaitu līmenī, paaugstināt apgaismojuma līmeni vai pagriezt klusāk mūziku. Ne tik bailīgiem spēlētājiem sistēma, gluži pretēji, var pastiprināt intensitāti.

Kas zināms par PlayStation 5 kontrolieriem Dualshock

Emociju un uzbudinājuma līmenis var ietekmēt arī izvēli spēlē:

“Kad ekrānā parādīsies ienaidnieks, tad spēlētājam būs jāizvēlas – bēgt vai cīnīties. Ja lietotājs izjūt augstu emocionālā uzbudinājuma līmeni, tad to var interpretēt kā bailes, un sistēma automātiski veiks izvēli”.

Sony plāno arī izmatot tehnoloģiju spēlētāja izvēles noteikšanai. Piemēram – kurš no personāžiem vai sižetiskajiem video izraisa vairāk emociju.

Pagaidām tas ir tikai patents, tāpēc ieinteresētajiem atliek vien cerēt, ka tas parādīsies PlayStation 5 kontrollerī. Turklāt dokumentā teikts, kas sensors var būt pievienojama ierīce – tāpat kā Dualshock 4 Back Button Attachment.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top