Visas ziņas

PlayStation 5 ar kājām gaisā – kļūdās arī PlayStation Studios vadītājs

Kā pareizi novietot Playstation 5 konsoli

Foto: ESOlex/shutterstock.com

Konsoli nepareizi izvietojis pat PlayStation Studios vadītājs

Kā izrādījās – spēļu konsolei Sony PlayStation 5 ir vēl viena negaidīta īpatnība – konsoli viegli var uzstādīt nepareizi.

Sony PlayStation 5 ir divi “standarta” darba režīmi – vertikālais un horizontālais. Turklāt horizontālā režīmā konsolei jāatrodas ar konkrētu pusi uz leju – kas nav acīmredzams ne gluži visiem lietotājiem.

PS5 novietojums

Pirms video tika pārpublicēts

“Pareizā” puse nav tik acīmredzama, ka kļūdījies ir pats PlayStation Studios vadītājs Hermen Hulst. Sociālajā tīklā Twitter Top menedžeris nesen ievietoja jauku video par to, kā viņa kaķim patīk spēle Bugsnax.

Taču entuziasti video saskatīja ko interesantu – televizoram pievienotā konsole ir apgriezta ar kājām gaisā. Drīz vien Herman Hulst izdzēsa oriģinālo tvītu un ievietoja jaunu video, kur konsole kadrā neietilpst. Tomēr – kā jau tas bieži vien mēdz būt internetā – sekotāji paspēja uztaisīt oriģinālā videoklipa ekrānuzņēmumu un izplatīja internetā.

ps5 pareizs novietojums

Pareizs Playstation 5 konsoles novietojums

Pareizs konsoles izvietojums nav pārāk svarīgs īstermiņa perspektīvā, bet ilgstošas lietošanas gadījumā tas var būtiski ietekmēt, jo var traucēt korektai dzesēšanas sistēmas darbībai un arī ietekmēt optiskās  piedziņas darbspējas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top