Visas ziņas

JPMorgan: MassMutual investīcijas signalizē par bitkoina institucionālā pieprasījuma pieaugumu

JPMorgan par apdrošināšanas kompānijas Massachusetts Mutual Life Insurance investīcijām bitkoinā

Foto: Willy Barton/shutterstock.com

Pēc JPMorgan stratēģu teiktā – apdrošināšanas kompānijas Massachusetts Mutual Life Insurance (MassMutual) nesenās invstīcijas bitkoinā akcentē kriptovalūtas papildu institucionālā pieprasījuma potenciālu tuvākajos gados. Par to ziņo Bloomberg.

Investīcijas 100 milj. $ apmērā liecina, ka bitkoinā tagad ir gatavi investēt ne tikai ģimenes biroji (family office) un lielie investori, bet arī apdrošināšanas kompānijas un pensiju fondi. Stratēģi uzskata, ka pēdējie divi diezin vai kādreiz veiks lielas investīcijas, taču pat neliela nobīde kriptovalūtu virzienā var būtiski ietekmēt tirgu.

“MassMutual bitkoinu iegāde ir vēl viens svarīgs posms institucionālo investoru BTC pieņemšanā”, – raksta stratēģi. “Nākamajos gados mēs varam ieraudzīt vēl lielāku pieprasījumu, kad apdrošināšanas kompānijas un pensiju fondi sekos MassMutual piemēram”.

Saskaņā ar stratēģu datiem – ja pensiju fondi un apdrošināšanas kompānijas ASV, ES, Lielbritānijā un Japānā piešķirs 1% aktīvu investīcijām bitkoinā, tad tas var izraisīt BTC papildu pieprasījumu 600 mljrd. $ apmērā. Vienlaikus JPMorgan atzīmē regulējošos riskus, kas var ierobežot tradicionālo investoru iespējas kriptovalūtu tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top