Biržas

Kripto birža Poloniex 17. decembrī apturēs tirdzniecību

Kripto birža Poloniex 17. decembrī apturēs tirdzniecību

Kriptovalūtu birža Poloniex brīdinājusi lietotājus par tirdzniecības apturēšanu 2018. gada 17. decembrī. Platformas paziņojumā Twitter precizēts, ka šai dienā notiks tehniskie darbi.

Sistēmas darbības atjaunināšana tika ieplānota iepriekš – birža tirdzniecību apturēs tikai uz dažām stundām. Tai laikā platformas vietne atradīsies autonomā režīmā.

Kompānijas paziņojumā atzīmēts:

Lai uzlabotu  Poloniex darbību, 17. decembrī mēs plānojam veikt tehniskos darbus. Tas aizņems vairākas stundas, un šai laikā vietne atradīsies autonomā režīmā, bet tirdzniecība tiks apturēta.

Preses dienests visiem lietotājiem nosūtījis vēstuli, kurā paziņo, ka atvērtie orderi tiks atcelti – tāpēc investori nevarēs veikt transakcijas. Tiklīdz birža atgriezīsies normālā režīmā – lietotājiem visas opcijas atkal būs pieejamas.

Tehnisko darbu veikšanas periodā platforma garantē treideru līdzekļu saglabāšanu.

Iepriekš tika ziņots, ka cita liela kripto birža – Binance – ir atjaunojusi savu programmatūru novembra vidū. Darbu veikšanas laikā platformā arī apturēja visu veidu transakcijas, tai skaitā depozītu papildināšanu un līdzekļu izvadi.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top