Biržas

Birža Poloniex prezentē jaunas mobilās lietotnes

Populārā kripto birža Poloniex prezentējusi jaunas mobilo lietotņu versijas ierīcēm ar iOS un Android, kuras – kā tā sola – piedāvās lietotājiem kvalitatīvāku kriptovalūtu treidinga pieredzi. Par to teikts biržas mātes uzņēmuma Circle blogā.

Poloniex mobilo lietotņu jaunās versijas lokalizētas un pieejamas deviņās valodās.

Tās arī piedāvā uzlabotu mobilās identifikācijas, verifikācijas un ieejas kontos procesu.

Vienlaikus biržas pārstāvji sniedz pārskatu par dažiem saviem sasniegumiem pēdējo mēnešu laikā. Tostarp tiek apgalvots, ka Poloniex ir izdevies par 97% samazināt “iestrēgušo” tiketu skaitu atbalsta dienestā, bet līdz šī gada beigām birža plāno aizvērt visus lietotāju pieprasījumus.

Tiek arī uzsvērts, ka daudzu šo jautājumu risināšanai biržai nācās veikt būtiskus tehniskus un programmatūras infrastruktūras uzlabojumus. Arī investīcijas atbalsta dienestā ļāva biržai atbildēt uz vairāk nekā 80% pieprasījumu tajā pašā dienā, bet pašu jautājumu risināšana tagad aizņem divas reizes mazāk laika, nekā iepriekš.

Viens no izplatītākajiem jautājumiem, ar kādu lietotāji vērsušies atbalsta dienestā, bija depozītu mehānismu un līdzekļu izvadīšanas drošums – un tā paaugstināšanai birža uzlaboja kriptovalūtu aktīvu un maku infrastruktūru. Vienlaikus lietotāju makos tika atmaksāti 12 milj. $.

Atgādinām – iepriekš šajā mēnesī Poloniex paziņoja, ka līdz gada beigām tās ASV lietotājiem vairs nebūs iespējams tirgot ar “plecu” un piešķirt aizņēmumus maržinālajiem treideriem caur funkciju Lending. Šīs dienas paziņojumā birža paziņo, ka šis solis ļauj tai palikt mainīgās regulatīvās vides ietvaros.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top