Visas ziņas

Birža Poloniex pievienojusi listingā kriptovalūtu Grin

Kriptovalūtu birža Poloniex paziņojusi par kriptovalūtas Grin atbalsta sākumu, kas orientēta uz lietotāju paaugstinātu privātumu.

Tirdzniecība ir pieejama pāros BTC/GRIN un USDC/GRIN. Lietotājiem jau ir pieejama depozītu iemaksas iespēja, līdzekļu izvade būs pieejama tuvākajās nedēļās.

Sietlā atrodošās  biržas paziņojumā arī teikts, ka nākamajos 12 mēnešos daļa visu komisijas maksu, kas tiks saņemtas kriptovalūtu darījumu rezultātā, tiks novirzītas uz Grin attīstības fondu. Tirdzniecības pirmajā mēnesī tie būs 50%, bet turpmākajos mēnešos – 25%.

“Mēs ceram, ka šie līdzekļi tiks novirzīti drošības auditu atbalstam, izstrādātāju kampaņām, kļūdu konstatēšanai, atklātai ASIC izstrādei un kopējiem centieniem Grin ekosistēmas nostiprināšanai”, – raksta Poloniex.

Birža arī atzīmē, ka sakarā ar Grin transakciju īpatnību, kurām nav publisku adrešu, lietotājiem tiek piedāvāti divi līdzekļu iemaksas veidi, kam jānodrošina maksimāla drošība un vienkāršība.

Pirmā metode paredz URL izmantošanu, saīsinot līdzekļu deponēšanas procesu līdz vienam solim. Tā būs vislabāk piemērota tiem, kas vēlas maksimālu vienkāršību, kā arī noderēs – pārskaitot līdzekļus no maininga pūliem vai no citām biržām.

Otrā metode ir sarežģītāka un paredz, ka Poloniex un lietotājs pirms transakcijas translācijas iniciēšanas Grin tīklā apmainās ar unikālu failu. Šī metode paredzēta tehniski progresīvākiem lietotājiem, kā arī tiem, kas vēlas izmantot Poliniex kā Grin maku p2p transakcijām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top