Biržas

Biržas Poloniex lietotāji tagad var izmantot maksājumu kartes un bankas kontus

Kriptovalūtas maiņas platforma Poloniex ir paziņojusi, ka tagad ļauj saviem klientiem izmantot kredītkartes un bankas kontus.

Lietotāji no 80 valstīm tagad var tieši pārsūtīt naudas līdzekļus uz un no saviem banku kontiem, kas Poloniex platformā tiks automātiski konvertēti stabilajos koinos (USDC).
Sākotnēji nedēļas limits ir $50000 – noguldījumiem un $25000 – izņemšanai, bet platformas pārstāvji atzīst, ka šos ierobežojumus var palielināt, lai tie atbilstu konkrētu klientu vajadzībām.

Klienti vairāk nekā 60 jurisdikcijās varēs iegādāties kriptovalūtu, izmantojot savas debeta vai kredītkartes. Poloniex piedavā karšu maksājumus, izmantojot partnerību ar maksājumu apstrādes pakalpojumu nodrošinātāju Simplex, kas iekasēs 3,5% maksu (vai $10, atkarībā no tā, kura summa būs lielāka.

Uzņēmums norāda:
“Tā kā Simplex iekasē lielāko summu $ 10 vai 3,5%, tad par jebkura bitkoinu apjoma iegādi zem 300 ASV dolāriem jāmaksā vairāk nekā 3,5%. Ja nevēlaties maksāt vairāk nekā 3,5% no maksas, tad ir jāiegādājās bitkoinus virs 300 ASV dolāriem.”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top