Biržas

Poloniex mēnešiem ilgi neatbild lietotājiem: tagad biržai nāksies atbildēt ASV Tieslietu ministrijai

ASV Tieslietu ministrija norādījusi uz savu interesi par biržas Poloniex darbību

ASV Tieslietu ministrija norādījusi uz savu interesi par biržas Poloniex darbību, jo tā ignorē pieprasījumus atbalsta dienestam no lietotājiem un investoriem, kuru konti nezināmu iemeslu dēļ vairākus mēnešus bija bloķēti.

25. jūlijā ASV Tieslietu ministrija interesi par biržu Poloniex pauda diezgan negaidītā veidā: Tieslietu ministrijas investoru aizsardzības grupas galvenais īpašais izmeklētājs Kreigs Veldons nosūtīja elektroniskas vēstules biržas lietotājiem ar jautājumu – vai viņiem ir problēmas ar to kontiem Poloniex.

Pieprasījums bija pamatots, jo dažus pēdējos mēnešus biržas Poloniex sociālie kanāli bija pārpilni ar lietotāju sūdzībām, kuru konti pēkšņi tika bloķēti. Biržas lietotāji masveidā sūdzas par savu kontu bloķēšanu pēc verifikācijas procedūras veikšanas. Daudzi treideri un investori nevar izņemt savus līdzekļus no Poloniex. Kāds lietotājs nesen pat paziņoja par support ticket izveides gadadienu, uz kuru viņš tā arī atbildi nav saņēmis. Iepriekš biržas pārstāvji apgalvoja, ka visi kļūdaini iesaldētie klientu līdzekļi ir drošībā un viņiem nav jāuztraucas, tomēr situācija tālāk tā arī neattīstījās.

Delavēras Tieslietu departamenta darbinieks sabiedrisko attiecību jautājumos apstiprināja, ka Tieslietu Ministrija, uzzinot par patērētāju tiesību pārkāpumiem, ir vērsusies  Delavēras pilsētas, kur birža reģistrēta, departamentā ar lūgumu veikt savu izmeklēšanu. Ministrija arī paziņojusi, ka “daudzi kompānijas investori un klienti” ir sazinājušies ar viņu aģentūru, iesniedzot oficiālas sūdzības par biržu.

“Lai gan mēs nevaram komentēt atklātas izmeklēšanas stāvokli, mēs varam apstiprināt, ka daudzi Poloniex lietotāji ir sūdzējušies par kontu iesaldēšanu un atgriezeniskās saites trūkumu ar biržu, kas kavē naudas līdzekļu noņemšanu un izvadi no kontiem”.

Atgādināsim – februārī Amerikas kriptobiržu Poloniex par 400 miljoniem dolāru iegādājās maksājumu risinājumu provaiders Circle.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top