Biržas

Birža Poloniex reaģējusi uz klientu sūdzībām par iesaldētiem kontiem

Birža Poloniex reaģējusi uz klientu sūdzībām par iesaldētiem kontiem

Šonedēļ tika  iesaldēti biržas Poloniex lietotāju klientu konti, turklāt cietuši pat tie konti, kuriem ir veikta verifikācija. Poloniex apgalvo, ka visi iesaldētie klientu līdzekļi ir drošībā un viņiem nav jāuztraucas.

Kriptovalūtu tirdzniecības platforma Poloniex, kuru šī gada sākumā iegādājās kompānija Circle, beidzot ir atbildējusi uz savu klientu sūdzībām par iesaldētajiem kontiem. Stāsti par novecojušu kontu bloķēšanu ir pārpludinājuši kriptovalūtu forumus. Tagad kompānijas cenšas pārliecināt klientus, ka viņu līdzekļi ir drošībā, un paskaidrot, ka iesaldēšana nepieciešama saskaņā ar likumu.

“Tiklīdz jūs mums sniegsiet informāciju, mēs to pārbaudīsim un atkārtoti iekļausim tirdzniecības un transakciju veikšanas iespējas jūsu kontam. Lūdzu, esiet droši, ka jūsu līdzekļi joprojām ir drošībā un uzskaitīti, kamēr jūs veicat šo procesu – jūs visu laiku varat pārbaudīt savus krājumus jūsu konta bilanču lapā. Tāpat kā visas reģistrētās naudas pakalpojumu kompānijas – Poloniex tiecas ievērot visus likumus, kas prasa identificēt un pārbaudīt savus klientus”, – raksta birža savā paziņojumā.

Kompānija arī apgalvo, ka spērusi soļus, lai palielinātu verifikācijas procesa ātrumu.

“Mēs ar prieku paziņojam, ka pēdējos 3 mēnešos mēs redzam 33% klientu skaita palielinājumu, kas veic tūlītēju pārbaudi, 77% klientu skaita palielinājumu, kuri ir veiksmīgi izgājuši pārbaudes procesu, un 85% klientu pārbaudes gaidīšanas laika samazinājumu”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top