Tehnoloģijas

Pornhub palīdz mazajam biznesam pārdzīvot pandēmiju

Pornhub

Pasaulē lielākā porno vietne Pornhub ir uzsākusi programmu mazā biznesa atjaunošanas stimulēšanai, paziņojot par bezmaksas reklāmas telpas piešķiršanu nelielām kompānijām.

Pieaugušo video straumēšanas platforma nolēmusi novirzīt 1 miljardu reklāmas demonstrējumu 100 nelielām kompānijām visā pasaulē. Lai piedalītos Pornhub kampaņā “Lielais komplekts”, biznesa īpašniekiem tiek piedāvāts apmeklēt pornhubpackage.com, dalīties ar pamatinformāciju par savu biznesu un to, kā tas cietis COVID-19 pandēmijas laikā.

Mēs esam ievērojuši, ka tad, kad jāsāk atgūties no pandēmijas – izmēram ir nozīme. Koronavīrusa dēļ uz visiem laikiem ir slēgti vairāk nekā 100 000 mazo uzņēmumu. Lai šajā nepārliecinošajā laikā mazajiem uzņēmumiem sniegtu nelielu atbalstu – mēs piedāvājam mūsu “Lielo komplektu”  mazajiem uzņēmumiem: Pornhub viceprezidents Korijs Praiss (Corey Price)

Pornhub auditorija ir 130 milj. cilvēku liela. Pornhub izvēlēsies 100 kompānijas ar ne vairāk kā 100 darbiniekiem. Pornhub mārketinga, reklāmas un pārdošanas nodaļu vadītāju iekšējā komanda noteiks uzvarētājus.

Pornhub ar iekārtām un naudu aktīvi palīdz medicīnas organizācijām visā pasaulē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top