Tehnoloģijas

Pornhub ir atvērusi bezmaksas piekļuvi premium kontiem visā pasaulē (18+)

Pornhub ir atvēris bezmaksas piekļuvi premium kontiem visā pasaulē (18+)
Lielākā porno vietne atļāvusi bezmaksas piekļuvi premium kontiem. Iepriekš tas bija pieejams tikai vīrusa COVID-19 nomocītās Itālijas iedzīvotājiem.

Premium konta reģistrācija ir pieejama īpašā vietnes lapā. Links.  Bezmaksas reģistrācija – līdz 23. aprīlim.

Akcijas nosaukums ir Stay Home Hub. Kompānija Pornhub cer tadā veidā novērst koronavīrusa infekcijas līknes paaugstināšanos līdz bīstamam punktam.

  • Sarkana līkne atspoguļo bīstamo scenāriju, kad ir liels skaits inficētu cilvēku un medicīnas sistēma vienkārši nespēj tikt galā.
  • Zilās liknes scenarijā veselības aprūpes sistēma nav tik ļoti noslogota un ārsti varēs tikt galā ar katru pacientu, glābjot vairāk dzīvību. Tomēr šī attīstība norāda uz ilgāku laiku, kas nepieciešams koronavīrusa infekcijas apkarošanai.

Kāpēc izolācija ir vajadzīga?

Daļai cilvēku COVID-19 var palikt nepamanīts – viņi būs tikai vīrusa nesēji,  pat to nezinās, bet vīrusu pārnēsās. Tādējādi, jo mazāk ir infekcijas izplatīšanās iespēju, jo mazāk cilvēku saslims. COVID-19 ir nāvējošs ne tikai vecāka gadagājuma cilvēkiem, bet arī iedzīvotājiem ar novājinātu imūnsistēmu.

Ņujorkā 54% gadījumos saslimuši ir cilvēki vecumā no 18 līdz 49 gadiem. Šos skaitļus citē Ņujorkas pilsētas domes priekšsēdētājs Korijs Džonsons:

Tāpēc rūpējieties par sevi, mēģiniet šajā laikā pēc iespējas mazāk pamest māju un neaizmirstiet mazgāt rokas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top