Visas ziņas

Porsche 911 Dakara sacensībām

Porsche 911 Saffari

Porsche 964 ir leģendārs. Daudzi to uzskata par ikoniskāko no visiem Porsche, un daudzas darbnīcas specializējas šīs automašīnas uzlabošanā.
Šos bezceļa Porsche 964 modificēja divu uzņēmumu – American Singer un britu Tuthill Porsche – speciālisti.

Sākumā tika pastiptināta šasija. Tika izvēlēti arī amortizatori ar garāku gājienu – rallija automašīna taču! Uz šasijas tika uzstādīts oglekļa šķiedras korpuss – tas ir viegls, un bojājuma gadījumā elementi ir viegli nomaināmi.

Automašīnas “sirds” ir sešu cilindru dzinējs ar tilpumu 3,6 litri. Tas ir aprīkots ar diviem turbokompresoriem un gaisa dzesēšanu, kas bija viena no galvenajām automašīnas pasūtītāja prasībām. Kopējā jauda ir 456zs un 570Nm griezes moments! Skaitļi ir iespaidīgi. Protams, auto ir pilnpiedziņas.

Porsche 911 RED Saffari

Auto ir aprīkots ar BF Goodrich K02 apvidus riepām, kuras tiek uzstādītas arī Ford F-150 Raptor. Porsche aizmugurējā sēdekļu rindā ir vieta rezerves ritenim. Rezerves riteņi ir divi, otrais atrodas bagāžniekā. Arī salons ir izmainīts, tas ir daudz šaurāks, jo ir drošības karkass un sporta sēdekļi.

Porsche

Pašlaik Singer un Tuthill Porsche ir divi Singer ACS. Viena ir baltas krāsas automašīna, bet otra ir sarkana.
Neskatoties uz to, ka abas automašīnas tika izgatavotas pēc viena un tā paša scenārija, tām ir dažādi uzdevumi. Baltā automašīna ir paredzēta bezceļu sacensībām, bet sarkanā automašīna ir paredzēta asfaltam.

Porsche

Abas automašīnas pasūtīja viens klients. Acīmredzot viņš gatavojas piedalīties sacensībās. Nākotnē jebkurš interesents varēs pasūtīt šādus automobiļus. Tie tiks būvēti pēc šāda paša scenārija ar Tuthill Porsche jaudu.

To cena vēl nav atklāta. Domājams, ka izmaksas būs vairāk nekā miljons mārciņu. Vismaz par šādām summām izteicās “Top Gear”, pirmo reizi runājot par šo automašīnu.
Bet šķiet, ka šie Porsche 911 ir tā vērts!

Avots: Topgear.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top