Tehnoloģijas

Porsche atver Eiropas jaudīgāko elektrisko automobiļu uzlādes parku

Porsche jaunas uzlādes stacijas Vācijā

“Porsche” ir tikko atklājis elektrisko automobiļu uzlādes parku. Ja gadās doties cauri Austrumvācijai, tas varētu jums būt noderīgi.

Autoražotājs Leipcigā ir atvēris Eiropā jaudīgu elektrisko automobiļu ātrās uzlādes parku, ar 12 lādētājiem, kuru jauda ir 350 kW, kas dod iespēju ātri uzlādēt automašīnas “Taycan” (vai jebkuru citu elektroautomobili), un vēl četras stacijas, kas nodrošina 22kW enerģijas jaudu tiem automobiļiem, kuriem vienkārši ir nepieciešams neliels elektroenerģijas papildinājums. Kopējā parka elektrojauda ir 7 MW, un to visu nodrošina atjaunojamie enerģijas avoti.

Jūs varat apmeklēt klientu apkalpošanas centru (ieskaitot automašīnu muzeju un veikalu) un rezervēt savu laiku uzlādes parkā Leipcigā.

Lai gan ir lieliski, ka “Porche” ir izveidojis savu elektroautomobiļu uzlādes parku, – ir nepieciešama vēl plašāka attīstība – visaptverošs uzlādes staciju tīkls, lai elektroautomašīnu īpašnieki varētu doties garākos ceļojumos. Tas viss būs iespējams nākotnē, ja “Porche” un citi uzņēmumi veiks nepieciešamos ieguldījumus, lai būvētu lielāku skaitu lieljaudas elektrisko automobiļu uzlādes parkus.

Avots: Engadget

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top