Tehnoloģijas

“Porsche” izlaiž īpašu “Panamera” versiju

“Porsche” izlaiž īpašu “Panamera” versiju

 Papildinot eleganto “Panamera” automobiļu klāstu, “Porsche” laiž klajā jaunu īpašo “Panamera” versiju – “Platinum Edition”, teikts uzņēmuma paziņojumā.

Ekskluzīvā “Platinum Edition” versija ietver diskrētus “Satin Gloss Platinum” dizaina elementus un plašu standarta komplektācijas aprīkojuma klāstu. Jauno kolekciju veido trīs modeļi – uzlabota “Panamera” versija (pagaidām nebūs pieejama Eiropā), “Panamera 4” un “Panamera 4 E-Hybrid”.

“Porsche” izlaiž īpašu “Panamera” versiju

Izteiksmīgas krāsotās detaļas

Klientu iecienītais aprīkojums “Platinum Edition” automobiļos iekļauts jau standarta komplektācijā. Šī aprīkojuma klāstā ir adaptīvā pneimatiskā piekare ar “Porsche” aktīvo piekares vadības sistēmu (PASM), ārējie spoguļi ar automātisku aptumšošanos, “LED Matrix” priekšējie lukturi ar “Porsche” dinamisko apgaismojuma sistēmu “Plus” (PDLS+), panorāmas jumta sistēma, parkošanās asistents ar atpakaļskata kameru un hibrīda modeļos borta AC lādētājs ar 7,2 kW uzlādes jaudu.

21 collas ekskluzīva dizaina sporta diski platīna krāsā, melni sporta izplūdes sistēmas uzgaļi, stiklu tonējums, melnas sānu logu līstes un ekskluzīva dizaina aizmugurējie lukturi paspilgtina automobiļa dinamisko eleganci.

“Panamera Platinum Edition” automobiļi ir pamanāmi un izteiksmīgi, ar platīna krāsas detaļām – gaisa kanāli aiz priekšējiem riteņiem, “Porsche” logo un modeļa nosaukums aizmugurē, kā arī hibrīda modeļos – “e-hybrid” logo uz sāniem. Turklāt 20 collu “Panamera” stila diski platīna krāsā pieejami pēc klienta izvēles.

“Porsche” izlaiž īpašu “Panamera” versiju

Elegants pakotnes papildinājums – analogais pulkstenis

Luksusa elementi iekļauti arī interjerā – GT sporta stūre un stūres pastiprinātājs “Plus”, joslas maiņas palīgsistēma, maigās aizvēršanas durvis ar komfortablas iekāpšanas sistēmu, 14 veidos elektriski regulējami komforta priekšējie sēdekļi ar atmiņu, apsildāmi aizmugurējie sēdekļi, “BOSE® Surround Sound” skaņas sistēma, matēta alumīnija interjera pakotne melnā krāsā un “Porsche” ģerbonis uz galvas balstiem.

Turklāt interjers aprīkots arī ar ekskluzīviem elementiem – sliekšņu dekoratīvās uzlikas izgatavotas no matēta alumīnija melnā krāsā un tām pievienots “Platinum Edition” logo. Visi “Platinum Edition” modeļi jau standarta komplektācijā aprīkoti arī ar analogu pulksteni instrumentu panelī.

“Porsche” izlaiž īpašu “Panamera” versiju

Pasaules pirmizrāde Losandželosā

Eiropā premium aprīkojums pieejams arī attiecīgajos “Sport Turismo” modeļos. Ķīnā šis modeļu klāstu paplašinās, lai ietvertu “Executive” modeļus ar pagarināto garenbāzi.

“Porsche Panamera 4 Platinum Edition” pasaules pirmizrādi piedzīvoja Losandželosas autoizstādē 17. novembrī. Piegādes plānots sākt 2022. gada janvāra beigās.

Papildu informācija, video un foto materiāli pieejami Porsche Newsroom.

Patēriņa un izmešu dati noteikti saskaņā ar likumā paredzēto mērījumu metodi. Tā kā visas “Porsche” piedāvātās jaunās automašīnas saņēmušas tipa apstiprinājumu saskaņā ar WLTP, vērtības tiek atvasinātas no WLTP vērtībām.

Papildu informācija par jauno vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un CO2 izmešiem ir pieejama ziņojumā “Vadlīnijas par jaunu vieglo automobiļu degvielas patēriņu, CO2 emisijām un enerģijas patēriņu”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un DAT.

“Porsche” izlaiž īpašu “Panamera” versiju

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top